Haber
15 Ocak 2021 - Cuma 22:55
 
"Böyle şeylere niye gerek duyuyorsun" tepkisi
Şeyma Subaşı, instagram hesabından göğüslerini kapatarak üstsüz verdiği pozunu paylaştı.
MAGAZİN Haberi

haber detay detay üstü

Gündeme bomba gibi düşen Şeyma Subaşı, "Böyle şeylere neden gerek duyuyorsun" diyen kadın takipçisine dayanamayıp cevap verdi.

Mohammed Al Saloussi ile yeni bir aşka yelken açan ve uzun süredir yurt dışında tatil yapan Şeyma Subaşı,  Instagram hesabından üstsüz bir pozunu paylaştı. Subaşı'nın cesur pozu 95 binden fazla beğeni alırken binlerce yorum yapıldı. Kaynak: Üstsüz fotoğrafını paylaşan Şeyma Subaşı gelen yoruma tepki gösterdi! 

2 MİLYONLUK SAAT HEDİYE ETMİŞTİ

Sevgilisinin yüzünü yine kapatmayı tercih eden Subaşı, kolundaki lüks marka saat ile dikkat çekti. Subaşı'ya sevgilisinin hediye ettiği saat tam 2 milyon 174 bin TL değerinde olması dikkatlerden kaçmadı. Kaynak: Üstsüz fotoğrafını paylaşan Şeyma Subaşı gelen yoruma tepki gösterdi! 

"BÖYLE ŞEYLERE NİYE GEREK DUYUYORSUN"
Subaşı'nın üstsüz pozunu gereksiz bulan bir sosyal medya kullanıcısı fotoğrafa "Acaba neden böyle şeylere gerek duyuyorsun?" yorumunu yaptı. Yapılan yorumlara çok cevap vermeyen Subaşı, bu yorum karşısında sessiz kalamayıp "Senin gibiler böyle düşünüp dursun diye" dedi. Kaynak: Üstsüz fotoğrafını paylaşan Şeyma Subaşı gelen yoruma tepki gösterdi! 

Kaynak: Editör:
Etiketler: "Böyle, şeylere, niye, gerek, duyuyorsun", tepkisi,
haberiçi alt 2
Yorumlar
Haber Yazılımı