Haber
05 Ocak 2021 - Salı 16:10
 
Kaplıca Otel Restoran, yöneticilerinin pozitif çıktığını sosyal medya üzerinden duyurdu
GÜNCEL Haberi
Kaplıca Otel Restoran, yöneticilerinin pozitif çıktığını sosyal medya üzerinden duyurdu

haber detay detay üstü

Kaplıca Otel Restoran, işletme yöneticileri Yakup Genç ile eşi Özlem Genç’in koronavirüs test sonuçlarının pozitif olduğunu sosyal medya üzerinden duyurdu.

Otelden yapılan açıklama şöyle:

“İşletme yöneticilerimizden Yakup Genç’in eşi Özlem Genç ile testlerinin pozitif çıktığının doğruluğu yanında, Özlem Genç’in pandemi hemşiresi olarak tüm bu salgın sürecinde pandemi otelleri ve hastanelerde görev aldığını ve Covid-19 testlerini periyodik olarak yaptırdığını bilgilerinize sunarız.

Bulaşın işletme yöneticimiz ve eşine kadar ulaştığı kısa zamanda tespit edilmiş ve işletmemiz tüm personel testlerini dün yaptırmıştır. İşletme içerisindeki personellerimizin sosyal mesafelerini koruyup, maske eldiven gibi hijyen kurallarını aşmadıklarından tüm test sonuçları NEGATİF olarak açıklanmıştır.

Aile içerisinde ya da işletme içerisinde başka pozitif vaka olmamasına rağmen, işletmemiz kontrol amaçlı 08.01.2021 tarihine kadar kapalı kalacaktır. Sağlık Bakanlığının titiz çalışması sonucu birinci dereceden temaslı tüm kişilerin River Side ve Malpas pandemi otellerine yerleştirildiğini bilgilerinize sunarız.

Her şey kontrol altında olup, tüm testlerin bir hafta geçtiğinde tekrarlanıp yine negatif olması durumunda tesisimiz yine tüm hijyen kurallarına uygun bir biçimde yeniden hizmete açılacaktır. Tüm personellerimizin bir önceki PCR testleri 25 Aralık’ta yapılmış ve sonuçları NEGATİF olmuştu. Salgın süresince, hiç bir kuralı göz ardı etmeden büyük bir titizlikle hizmet veren tesisimizin aile içerisinde gerçekleşen bulaş nedeni ile adının bu şekilde anılmasının büyük üzüntüsü içerisindeyiz.

Yöneticimiz Yakup Genç ve pandemi hemşiresi eşi Özlem Genç’in sağlıklarına kavuşması dışında bir endişemiz yoktur. Tüm halkımızın sosyal mesafe kurallarına uymasını temenni ederiz. Sağlıkla kalın.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kaplıca, Otel, Restoran,, yöneticilerinin, pozitif, çıktığını, sosyal, medya, üzerinden, duyurdu,
haberiçi alt 2
Yorumlar
Haber Yazılımı