Haber
03 Aralık 2020 - Perşembe 13:17
 
Korbay: Artık daha fazla ses bize ait olmalı
SPOR Haberi
Korbay: Artık daha fazla ses bize ait olmalı

haber detay detay üstü

Futbolcular Derneği'nde dün akşam gerçekleşen genel kurulda başkanlık görevine getirilen Berkem Korbay, "Artık daha fazla ses bize ait olmalı" açıklaması yaptı. Korbay Facebook'ta yaptığı paylaşımla hayalinin derneği çok üst kademelere hep birlikte çekmek olduğunu belirtirken, "Dernek futbolcu kardeşlerimizindir" dedi.

Berkem Korbay'ın paylaşımı şöyle:

02.12.2020 itibariyle, memlekette solumayı istediğimiz havada, Fırat Ersalan ile Abi-Kardeş ilişkimizi daha da pekiştirecek tatlı bir seçim yaşadık. Amansız zafer konuşması gördüğünüz resimden daha değerli olamaz… Uygun görüp seçenlere teşekkürlerimi iletiyorum, derneği derleyip toparlamak için oldukça önemli görevlerimiz var bu görevlerin başında ÜYE SAYISI… Artık en fazla “ses” bize ait olmalı. Kapınızı çalacağıma emin olabilirsiniz, SAYGI-SEVGİ-SAMİMİYET ve en önemlisi DİK DURUŞU bozmadan, Futbolcu yoldaşlarım, Başkanlarım, Federasyonumuz, Kulüpler birliği ve futbola gönül veren herkesle iş birliği içerisinde, uzlaşmacı, kulak vererek futbolu “bir çatı altında” buluşturma hayalimi inşallah çok üst kademelere HEP BİRLİKTE ÇEKECEĞİZ.

Yönetimimiz, Sözleşme konusunda geldiğimiz nokta, ziyaretlerimiz gibi konularda kısa zaman içerisinde detaylı ve şeffaf şekilde bilgilendirme yapacağız. Dilediğiniz her zaman arayabilir, yazabilir ve ulaşabilirsiniz. DERNEK FUTBOLCU KARDEŞLERİMİZİNDİR...

Kaynak: Editör:
Etiketler: Korbay:, Artık, daha, fazla, ses, bize, ait, olmalı,
haberiçi alt 2
Yorumlar
Haber Yazılımı