Haber
28 Aralık 2020 - Pazartesi 23:10
 
Kuzey Kıbrıs güzeli 2021 için umutlu...
KKTC Son Güzellik Kraliçesi Miss Kuzey Kıbrıs 2019 Güzeli Şenel Bektaş , 2021 yılını umutla beklediğini, pandeminin sona ermesini ve ülkemizi başka yerlerde de temsil etmek istediğini belirtti.
MAGAZİN Haberi
Kuzey Kıbrıs güzeli 2021 için umutlu...

haber detay detay üstü

Miss Kuzey Kıbrıs 2019 , Şenel Bektaş, 2020 yılında yarışmalara katılamanın ve tacını devredememenin burukluğunu yaşıyor.

Henüz 19 yaşında olan Kuzey Kıbrıs güzeli Bektaş, 2019 yılından beri tacını gururla taşıyor. Pandemi nedeni ile gerçekleşemeyen yarışmalardan ötürü hem tacını devredemedi hem de başka ülkede , Kuzey Kıbrıs'ı temsil edemedi.

 "NICEONE BY ZA"   koleksiyon çekiminde yer aldı 

Kıbrıslı Türk Modacı  Zerrin Akıncı'nın  "NICEONE BY ZA"  markasının "how nice you can dare to be" kış  koleksiyonu, Beauty Side Makyaj ve Fotoğraf sanatçısı  Alara Bircan eşliğinde, Günkut Ajans Marka Model olarak  Valide Hanım Konağı'ndaki  moda çekiminde yer alan son Güzellik Kraliçesi '' Güzel olmak, sadece  görünüşle alakalı  olmamalı, güzellik karakter,davranış ve duruş ile birlikte  fizik ile de buluşmalı..Bakımlı,çağdaş,her kadın güzeldir' dedi.

 

Gel 2021  gel...

Kraliçe Bektaş 2021'in bir an önce gelmesini,  2021 yılının koronadan uzak, sağlıklı, barış dolu bir yıl olmasını diledi.

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kuzey, Kıbrıs, güzeli, 2021, için, umutlu...,
haberiçi alt 2
Yorumlar
Haber Yazılımı