Haber
29 Kasım 2021 - Pazartesi 15:47
 
Menekşeli: Zor günleri hep birlikte atlatacağız
SPOR Haberi
Menekşeli: Zor günleri hep birlikte atlatacağız

haber detay detay üstü

Birinci Lig ekibi Mormenekşe, Covid-19 vakaları nedeniyle eksik çıktıkları China Bazaar Gençlik Gücü maçında takımın verdiği mücadelenin ‘takdire şayan’ olduğunu belirtti. 

Kulüp başkanı Metin Menekşeli tarafından yapılan açıklamada zor günlerin hep birlikte atlatılacağı belirtilirken, geçmiş olsun dileklerini ileten spor camiasına, sporseverlere ve basına teşekkür edildi.

Basın açıklaması şu şekilde:

“Tüm dünyayı saran Covid-19 salgını nedeni ile zor günler yaşayan takımımızın China Bazaar Gençlik Gücü deplasmanında verdiği mücadele takdire şayandır. Bu kutsal formayı onurla giyen ve ne zaman görev verilirse giymek için hep çaba sarf eden futbolcularımızla gurur duymaktayız. Onlar bu zor günümüzde büyük ve köklü bir camia olduğumuzu bize bir kez daha kanıtladılar… Genç futbolcularımız, A-2 takımımız, teknik heyetimiz, yönetimimiz ve taraftarımızla el ele vererek bu zor günleri hep birlikte atlatacağız. Mormenekşe G.B. Spor Kulübü olarak geçmiş olsun dileklerini ileten spor camiasına, sporseverlere ve basınımıza teşekkür eder, sağlık, sıhhat ve futbol dolu günler dileriz.” 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Menekşeli:, Zor, günleri, hep, birlikte, atlatacağız,
Yorumlar
Haber Yazılımı