Haber
23 Haziran 2021 - Çarşamba 15:45
 
Oyuncu Miraloğlu: Bütün organlarımı, anne-babası olmayan ve organ alacak parası olmayan insanlara bağışladım
GÜNCEL Haberi
Oyuncu Miraloğlu: Bütün organlarımı, anne-babası olmayan ve organ alacak parası olmayan insanlara bağışladım

haber detay detay üstü

'Hayat Devam Ediyor' dizisiyla şöhreti yakalayanoyuncu Meltem Miraloğlu, 2018 yılında ABD'ye yerleşmiş, bir süre sonra da burada tanıştığı 80 yaşındaki Patrick ile evlenmişti. Uzun zamandır Amerika'da yaşayan Miraloğlu, organlarını bağışladığını açıkladı.

Oyunculuk kariyerine ara veren Meltem Miraloğlu, sonrasında Amerika'ya yerleşmişti. Orada kendisinden 48 yaş büyük ABD'li Patrick Grady ile nikah masasına oturan oyuncu, aradığı mutluluğu bulamamış eşi tarafından terk edilmişti.

 

 

Bir ailenin yanına çocuk bakıcısı olarak yerleşen Miraloğlu, kendine yeni bir yol çizmişti. Amerika'da yeni bir hayata başlayan genç oyuncu, sürpriz bir karar aldı.

 

ORGANLARINI BAĞIŞLADI 

 

Organlarını bağışlamak için gönüllü olan Miraloğlu, "Amerika'da organ bağışı yaptım. Ben öldükten sonra bütün organlarımı, anne-babası olmayan ve organ alacak parası olmayan insanlara bağışladım" mesajını paylaştı.

 

"PROJE TEKLİFİ GELMİYOR" 

 

2019 yılında Amerika'ya yerleşen Meltem Miraloğlu, "Beni ekranda görememenizin sebebi, şu an bir proje teklifi gelmiyor ve proje teklifi alamadığım için ben bugün Amerika’dayım ve beni ekranda göremiyorsunuz" ifadelerini kullanmıştı.

 

2017 YILINDA BOŞANMIŞTI 

 

Öte yandan Meltem Miraloğlu, 2016 yılında oyuncu ve yönetmen Tayfur Aydın ile evlenmiş ve 2017 yılında sessiz sedasız boşanmıştı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Oyuncu, Miraloğlu:, Bütün, organlarımı,, anne-babası, olmayan, ve, organ, alacak, parası, olmayan, insanlara, bağışladım,
Yorumlar
Haber Yazılımı