Haber
06 Mayıs 2022 - Cuma 16:27
 
Survivor'da iki zorunlu veda: Merve Aydın ve Perviz Abdullayev sakatlandı
MAGAZİN Haberi
Survivor'da iki zorunlu veda: Merve Aydın ve Perviz Abdullayev sakatlandı

haber detay detay üstü

Survivor All Star 2022 yarışmasında Acun Ilıcalı, sakatlık geçiren Perviz Abdullayev ve Merve Aydın'ın Survivor'a devam edemeyeceğini açıkladı. İşte ayrıntılar...


Acun Ilıcalı, son bölümde sakatlık geçiren aşil tendonunda kopma olan Merve Aydın'ın Survivor'a devam edemeyeceğini açıkladı.

 

Ilıcalı, "Yapılan kontrollerde şu anda devam etme şansının olmadığı net olarak gözüküyor. Merve'nin tabi ki Survivor hayallerini bitirmesi ve burada kendisi bir kez daha ispatlamak üzereyken bir anda yarışmanın dışında kalması çok üzücü bir olay. Ama telafisi olabilecek bir olay olduğu için yine de şükrediyorum" dedi.

 

Ilıcalı, Merve Aydın'ın sakatlanıp elenmesinin ardından bu hafta eleme olmayacağını söyledi. İki hafta sonunda 6 dokunulmazlık oyununun oynanacağını belirten Acun Ilıcalı, 1 kişinin eleneceğini söyledi.

 

Ilıcalı, gönüllüler takımında yer alan Perviz'in sağlık durumu hakkında da açıklama yaptı. Ilıcalı, "Gönüllüler takımından Perviz gözetim altındaydı. Doktorumuz kalıcı hasar olması durumundan dolayı yarışmaya devam edemeceğini söyledi. Perviz Survivor All Star'a devam edemeyecek" diye konuştu.

 

Survivor All Star'da dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı için eleme oylaması konseyi gerçekleşti. Eleme oylamasında gönüllüler adadan gitmesini istedikleri isimleri tek tek yazdı. Yapılan oylama sonucunda 5 oy alan Evrim birinci eleme adayı oldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Survivor'da, iki, zorunlu, veda:, Merve, Aydın, ve, Perviz, Abdullayev, sakatlandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı