Haber
15 Haziran 2021 - Salı 22:08
 
Yeni açıklamalarda bulundu
Organize suç örgütü yöneticisi olduğu iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker, yeni açıklamalarda bulundu.
DÜNYA Haberi
Yeni açıklamalarda bulundu

haber detay detay üstü

Twitter hesabından paylaşımlarda bulunan Peker, bugün düzenlen operasyonla ilgili "benim adamım diye tanımadığım 25 tane adamı almışsın" dedi.

Peker konuyla ilgili şunları söyledi:

"süslü sülüman, benim adamım diye tanımadığım 25 tane adamı almışsın. Sen vallahi delisin. Böyle devam edersen doktorun olarak sana antidepresan yazacağım. Hiç Allah’tan korkmuyor musun?

Benim umrumda değil ama o insanlara günah değil mi? Lan hiçbirini tanımıyorum. süslü sülüman, alınan adamların 23 tanesi serbest kalmış, ikisi tutuklanmış. Haksız yere gözaltına aldırdığın bu insanların aileleri beddua ediyor, ve o beddualar direk Yüce ALLAH’a ulaşıyor. Yenileceksiniz, çünkü yaptıklarınız artık GAYRETULLAH’a dokundu.

süslü sülüman, İş Bankası’na soktuğun tek eleman koruma müdürün ekrem değil. Diğer üç kişiyi de biliyorum. Ama etlerini parça parça koparacağım. Seni rezil rüsva edeceğim. Seni mahvedeceğim. Göreceksin. Seni önce deli edecem, sonra terapiyle düzeltecem.

Bazı arkadaşlar şununla anlaştın yazmıyorsun, bununla anlaştın yazmıyorsun diye saçmalıyorlar. Kurtuluş Savaşı’nda bile bu kadar çok düşmanla savaş yapılmadı. Bekleyin, hepsini deli edecem. Sözüm söz."

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yeni, açıklamalarda, bulundu,
Yorumlar
Haber Yazılımı