Haber
02 Aralık 2020 - Çarşamba 21:15
 
Yeni adı Elliot
Ünlü oyuncu Ellen Page, transeksüel olduğunu ifade ederek ismini değiştirdiğini duyurdu. Page'in sosyal medya hesabından duyurduğu yeni adı Elliot, Twitter'da trendler arasına girdi.
MAGAZİN Haberi
Yeni adı Elliot

haber detay detay üstü

Rol aldığı Juno filmiyle 2007'de Oscar'a aday gösterilen ve son olarak Umbrella Academy dizisiyle seyirci karşısına çıkan Ellen Page, trans birey olduğunu açıkladı.

 

YENİ ADI ELLIOT

2014 tarihinde Las Vegas'ta gerçekleştirilen bir LGBTİ gençlik konferansında "Saklanmaktan yoruldum' diyerek eşcinsel olduğunu söyleyen oyuncu, bu defa trans olduğunu ve adını da Elliot olarak değiştirdiğini duyurdu.

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Instagram hesabından açıklama yapan 33 yaşındaki Kanadalı oyuncu, "Merhaba arkadaşlar, trans olduğumu sizinle paylaşmak istiyorum ve ismim Elliot. Bunu yazdığım, burada olduğum, hayatımda buraya geldiğim için şanslı hissediyorum" dedi.

Page ayrıca, "Bu yolculuğumda beni destekleyen muhteşem insanlara karşı minnet duyuyorum. Trans topluluğunda pek çok kişiden etkilendim. Cesaretiniz, cömertliğiniz ve bu dünyayı kapsayıcı ve şefkatli bir yer yapmak için durmadan çalıştığınız için teşekkür ederim. Daha sevgi dolu ve eşit bir toplum için her türlü desteği sunacağım" ifadesini kullandı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yeni, adı, Elliot,
haberiçi alt 2
Yorumlar
Haber Yazılımı