Atakom
Serena
girne belediyse
GRAND SAPHIRE

Koopbank’tan üreticilerimize traktör ve ekipmanı kredisi

GÜNCEL 08.07.2024 - 13:46, Güncelleme: 08.07.2024 - 13:46
 

Koopbank’tan üreticilerimize traktör ve ekipmanı kredisi

Koopbank, Kıbrıs Türk Çiftçiler Birliği ile yapmış olduğu iş birliği çerçevesinde üreticilerin traktör ve ekipmanı ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla avantajlı ve esnek ödeme planları ile kredi paketi sunuyor.
Kıbrıs Türk Çiftçiler Birliği ile yapılan istişareler sonucunda şekillenen ve üreticilere destek olmak amaçlı uygulamaya konulan kredi paketi sayesinde üreticilerin traktör ve ekipmanı alımı kolaylaşıyor.   ESNEK ÖDEME PLANI  Koopbank’tan yapılan açıklamada, kredi paketinin azami vadesinin 60 ay olduğu ve üreticilerin gelir elde etme dönemleri dikkate alınarak tercihe göre yılda bir veya iki ya da üç kez taksit ödeme seçeneklerinin bulunduğu açıklandı.    TÜRK LİRASI VE DÖVİZ CİNSİNDEN KULLANMA İMKÂNI Traktör ve ekipmanı kredisini üreticilerimiz Türk Lirası, İngiliz Sterlini veya Euro para cinsinden kullanabilecekleri duyuruldu. İKİNCİ EL VEYA YENİ TRAKTÖR ALIMI YAPILABİLECEK Kredi paketinin yurt içi ve yurt dışından ikinci el veya yeni plakasız ya da plakalı traktör alımı ve traktöre monte edilmek suretiyle kullanılabilecek yeni donanım alımı için alınabileceği belirtildi.   KREDİDEN KİMLER YARARLANABİLİR? Yapılan açıklamada, krediden her alanda faaliyet gösteren ticari veya bireysel üreticilerin yararlanabileceği kaydedildi.   ÖZEL İNDİRİM Üreticilerin traktör ve ekipmanlarını diledikleri satıcıdan alabilecekleri aktarılırken, pakete özel olarak Zirai Levazım Kooperatifi’nden yapılacak olan alımlarda traktör için %2.5 ve ekipmanları için %8 indirimden faydalanabilecekleri de açıklandı.   DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN Kredi paketi ile detaylı bilgiye Kıbrıs Türk Çiftçiler Birliği ve Koopbank Şubelerinin yanısıra Koopbank sosyal medya kanallarından, koopbank.com web sayfası ya da belirlenmiş olan müşteri temsilcilerinden erişilebileceği belirtildi (Krediler: 0533 832 7575 - Lefkoşa: 0539 101 8309 -  Gazimağusa: 0548 851 1322 – Girne: 0548 885 7690 – İskele: 0548 840 1246 – Güzelyurt: 0533 874 3740). Krediye başvurmak isteyen üreticiler en yakın Koopbank şubesine veya Kıbrıs Türk Çiftçiler Birliği’ne müracaat edebilecektir.
Koopbank, Kıbrıs Türk Çiftçiler Birliği ile yapmış olduğu iş birliği çerçevesinde üreticilerin traktör ve ekipmanı ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla avantajlı ve esnek ödeme planları ile kredi paketi sunuyor.

Kıbrıs Türk Çiftçiler Birliği ile yapılan istişareler sonucunda şekillenen ve üreticilere destek olmak amaçlı uygulamaya konulan kredi paketi sayesinde üreticilerin traktör ve ekipmanı alımı kolaylaşıyor.

 

ESNEK ÖDEME PLANI 

Koopbank’tan yapılan açıklamada, kredi paketinin azami vadesinin 60 ay olduğu ve üreticilerin gelir elde etme dönemleri dikkate alınarak tercihe göre yılda bir veya iki ya da üç kez taksit ödeme seçeneklerinin bulunduğu açıklandı. 

 

TÜRK LİRASI VE DÖVİZ CİNSİNDEN KULLANMA İMKÂNI

Traktör ve ekipmanı kredisini üreticilerimiz Türk Lirası, İngiliz Sterlini veya Euro para cinsinden kullanabilecekleri duyuruldu.