Atakom
Serena

Aşıcıoğlu: Ülkenin en üst ve onurlu makamı itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor

GÜNCEL 11.03.2023 - 14:28, Güncelleme: 11.03.2023 - 14:28
 

Aşıcıoğlu: Ülkenin en üst ve onurlu makamı itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor

Aşıcıoğlu: Ülkenin en üst ve onurlu makamı itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor
Kardiyoloji Uzmanı Dr. Erkut Aşıcıoğlu, son günlerde ülkenin en üst ve onurlu makamı olan Cumhurbaşkanlığı makamının itibarsızlaştırılmaya çalışıldığını belirtti. Aşıcıoğlu’nun sosyal medya paylaşımı şu şekilde: “Hala Anavatan Türkiye’de depremde kaybettiğimiz çocuklarımızın ve vatandaşlarımızın yasını tutarken son zamanlarda yapılan polemikleri hayretler içerisinde takip ediyorum. Depremin hemen ardından Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık’ta oluşturulan kriz masalarının ne kadar hızlı hareket ettiğinden ve deneyimli olmadığımız böylesine büyük bir krizi ne kadar başarılı yönettiklerinden kimse bahsetmiyor. Pandemi sonrası dünya genelinde hala sosyal ve ekonomik kriz devam ederken, Hükümetin ve Cumhurbaşkanlığı’nın kayıplarımızı bulmak ve ülkelerine getirmek için ve ayrıca oradaki aile ve ekiplere her türlü desteği sağlamak adına maddi ve insani imkanlarını nasıl son damlasına kadar zorlayıp kullandığından bahsetmiyor. Sn Cumhurbaşkanı’nın çocuklarla futbol oynarken talihsiz bir kaza geçirmesi ve ayrıca okulları ziyaret edip öğrencilerle sohbet ederken bir öğrencimiz tarafından sorulan (sordurulan) bir soru gündem yapılmaya ve “Cumhurbaşkanlığı” gibi ülkenin en üst ve onurlu makamı itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor. Çok yazık…!!Gönül isterdi ki Sn. Cumhurbaşkanımız çocuklarla futbol oynarken kaza geçirdiğinde halkı ile ne kadar iç içe olduğu, ne kadar sosyal bir kişilik olduğu, gençlere ve spora ne kadar değer verdiği konuşulsun. Gönül isterdi ki okulları ziyaretleri sırasında gelecek kuşaklar tarafından Sn. Cumhurbaşkanı’mızın aldığı eğitim ve başarıları sorgulansın (sorgulatılsın). Eğitim aldığı “Cambridge Üniversitesi” , eğitimi sonrası çalıştığı “Price Waterhouse” , “ Polly Peck” , “ FMC – Nurol Savunma Sanayi “ ve “ Show TV “ gibi uluslararası şirketler ve kurumlardaki deneyimleri sorgulansın ve deneyimleri gençlere ışık olsun. O herşeyden önce iyi bir eş, iyi bir baba, iyi bir insan. Ülkesini ve ülkesinin güzel insanlarını ve özellikle de geleceğimiz olan gençlerimizi her daim herşeyin üzerinde tutan, içimizden biri, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin 5’inci Cumhurbaşkanı Sn. Ersin Tatar…. Saygılarımla, Dr. Erkut Aşıcıoğlu”
Aşıcıoğlu: Ülkenin en üst ve onurlu makamı itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor

Kardiyoloji Uzmanı Dr. Erkut Aşıcıoğlu, son günlerde ülkenin en üst ve onurlu makamı olan Cumhurbaşkanlığı makamının itibarsızlaştırılmaya çalışıldığını belirtti. Aşıcıoğlu’nun sosyal medya paylaşımı şu şekilde:

“Hala Anavatan Türkiye’de depremde kaybettiğimiz çocuklarımızın ve vatandaşlarımızın yasını tutarken son zamanlarda yapılan polemikleri hayretler içerisinde takip ediyorum. Depremin hemen ardından Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık’ta oluşturulan kriz masalarının ne kadar hızlı hareket ettiğinden ve deneyimli olmadığımız böylesine büyük bir krizi ne kadar başarılı yönettiklerinden kimse bahsetmiyor. Pandemi sonrası dünya genelinde hala sosyal ve ekonomik kriz devam ederken, Hükümetin ve Cumhurbaşkanlığı’nın kayıplarımızı bulmak ve ülkelerine getirmek için ve ayrıca oradaki aile ve ekiplere her türlü desteği sağlamak adına maddi ve insani imkanlarını nasıl son damlasına kadar zorlayıp kullandığından bahsetmiyor. Sn Cumhurbaşkanı’nın çocuklarla futbol oynarken talihsiz bir kaza geçirmesi ve ayrıca okulları ziyaret edip öğrencilerle sohbet ederken bir öğrencimiz tarafından sorulan (sordurulan) bir soru gündem yapılmaya ve “Cumhurbaşkanlığı” gibi ülkenin en üst ve onurlu makamı itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor. Çok yazık…!!Gönül isterdi ki Sn. Cumhurbaşkanımız çocuklarla futbol oynarken kaza geçirdiğinde halkı ile ne kadar iç içe olduğu, ne kadar sosyal bir kişilik olduğu, gençlere ve spora ne kadar değer verdiği konuşulsun.

Gönül isterdi ki okulları ziyaretleri sırasında gelecek kuşaklar tarafından Sn. Cumhurbaşkanı’mızın aldığı eğitim ve başarıları sorgulansın (sorgulatılsın). Eğitim aldığı “Cambridge Üniversitesi” , eğitimi sonrası çalıştığı “Price Waterhouse” , “ Polly Peck” , “ FMC – Nurol Savunma Sanayi “ ve “ Show TV “ gibi uluslararası şirketler ve kurumlardaki deneyimleri sorgulansın ve deneyimleri gençlere ışık olsun.

O herşeyden önce iyi bir eş, iyi bir baba, iyi bir insan. Ülkesini ve ülkesinin güzel insanlarını ve özellikle de geleceğimiz olan gençlerimizi her daim herşeyin üzerinde tutan, içimizden biri, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin 5’inci Cumhurbaşkanı Sn. Ersin Tatar….

Saygılarımla,

Dr. Erkut Aşıcıoğlu”

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve zirvekibris.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.