Atakom
Serena
girne belediyse
GRAND SAPHIRE
Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Kardeşleriniz ile iletişim sorunlarınız olabilir. İlişkiler konusunda kendinizi gergin ve yalnız hissediyorsanız sakin kalmalısınız. Hemen dürtüsel olmayın. Anlaşılmaya çalışmak yerine kendi düşüncelerinize odaklanmalısınız. Kimsenin sizi onaylamasını beklemeyin. Hiç kimsenin fikri sizin düşünceniz olamaz.
Boğa
Ticari faaliyetlerinizde bazı aksilikler olabilir. Aldığınız ürünleri ya da yaptığınız anlaşmaları yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Hasarlı ve defolu ürünleri geri iadesini bugün yapabilirsiniz. İlişkilerde kendinizi yorgun ve sorumluluk almaktan yoksun hissediyorsanız artık konuşma vakti gelmiş demektir.
İkizler
Kendinizi ifade etmekte güçlük çekiyorsunuz. İletişim dilinize duygusal dünyanızdaki karışıklık yön veriyor. Kendinizi daha güçlü göstermek isterken zayıflıklarınızdan vurulabilirsiniz. Yakın çevrenizin söylemleri sizi biraz üzebilir. Bu yüzden kimsenin düşüncelerine itibar etmeyiniz.
Yengeç
Geçmişte tamamlanmayan konuları yeniden açıyorsunuz. Eksik ve yanlış anlaşılmaları ortadan kaldıracaksınız. Yola çıkmadan önce başında konuştuğunuz şeylerin şu an gerçekleşmediğini görmek sizi oldukça huzursuzlandırıyor. Gerginliğinizi kontrol edin. Yeni bir sayfa açıyorsunuz. Başarınız çok konuşulacak.
Aslan
Beklemediğiniz bir anda tamamladığınız işlerin eksik olduğunu fark ediyorsunuz. Zamanı kaçırdığınız hissinden çıkmalısınız. Evinizde bazı değişimlere gitmek isteyebilirsiniz. Taşınma ya da yer değişikliği gibi konular söz konusu olabilir. Ofiste belki de çalışma masanızın yerini değiştiriyorsunuz. Değişim her zaman iyidir.
Başak
Eski işinize dönmeniz için teklif alabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin. Kararsızlığınız zihninizi karıştırıyor. Özlemleriniz bugün artabilir. Aşk hayatınızda yarı yolda kalmış gibi hissetmeyin. Aksine belki de yol o kadardır.
Terazi
Yeni bir eğitime başlama kararı alıyorsunuz. Hayatınıza etki edecek sanatsal konularda arayışınız olacaktır. Bugün ikili ilişkilerde süprizlere hazır olun. Eski bir arkadaşınızla karşılaşmanız ya da haber almanız mümkün olabilir. Karizmanız oldukça yüksek.
Akrep
Unuttuğunuz borçlar hakkında tebligat alabilirsiniz. Bankalarla yapacağınız görüşmelerde gerilmemeye özen gösterin. Maddi desteğe ihtiyacınız olacaktır. Yeni işbirlikleri içine giriyorsunuz. Çalışma hayatınızda yeni bir iş görüşmesi yapabilirsiniz. Belki de yeni teklif alıyorsunuz.
Yay
Geçmiş ilişkinize geri dönmenin yolunu arıyorsunuz. Özlem duygunuz her şeyin önüne geçiyor. Eski hataları yapmamaya özen gösterin. Önünüze çıkan eski konular belki de aklınızda daha fazla soru işareti kalmaması içindir. Geri dönmeniz için değil.
Oğlak
Yarım bıraktığınız işlerinizi tamamlamak için geriye dönmeniz gerekiyor. Biriken konular ilerlemenizi güçleştiriyor. Evlilik hayatınız ya da partnerinizle ilişkiniz oldukça gergin olabilir. Manipülasyon yaratmayın. Duygusal türbülansa kendi kendinizi sokmayın. Bu şehre ya da bu ülkeye kendinizi ait hissetmiyor gibisiniz. Büyük değişim sizi çağrıyor.
Kova
Sosyal çevrenizde gerçekleşen yaralayıcı konuşmalara karşı tepkisiz kalıyorsunuz. Suskunluğunuz en büyük cevap olacaktır. Kimsenin sizi üzmesine izin vermeyin. Yeni başlangıçlar içine giriyorsunuz. Duygusal bir konuşma bugün yapmak zorunda kalabilirsiniz.
Balık
Ailenizle iletişimsel sorunlarınız nedeniyle anlaşmazlıklar içerisine girebilirsiniz. İçselleştirmeden önce ifade etmeyi denemelisiniz. Bugün yöneticinizle parasal konularla ilgili görüşmeler yapabilirsiniz. Kendinizi güvenli alanlara almak isteyeceksiniz. Yurtdışı planlarınız varsa bugün evraklarınızı tamamlayabilirsiniz.