Atakom
Serena
GÜNCEL Haber Girişi: 24.11.2022 - 20:35, Güncelleme: 24.11.2022 - 20:35

Bağımsız Güzelyurt adayı Kansoy, yeni yerel yönetim vizyonunu paylaştı

 

Bağımsız Güzelyurt adayı Kansoy, yeni yerel yönetim vizyonunu paylaştı

Güzelyurt Belediye Başkanlığı bağımsız adayı Reşat Kansoy, Güzelyurt’un çağdaş bir kent olmayı hak ettiğine işaret ederek, seçimlerin ardından yeni yerel yönetim vizyonu ile kentin yönetileceğini kaydetti.
Kansoy yazılı açıklamasında, katıldığı televizyon programındaki konuşmasına değinerek, yeni yerel yönetim vizyonunu paylaştı,  Güzelyurt’ta çeyrek asırlık eski yönetim anlayışının neden terk edilmesi gerektiğini savundu. Güzelyurt ve bölgesinin kalkınması için yıllardır sivil toplum örgütlerinde çalışmalar yaptığını ifade eden Kansoy, yeni vizyonla kentteki hiçbir soruna karşı duyarsız kalınmayacağını, biriken sorunların çözümü için hazırlanan projelerin bir bir hayat bulacağını kaydetti.  Kansoy, kentte huzursuzluk yaratan her konuya yerel yönetimin eğileceğini ifade ederek, “Bu konu belediyenin konusu değildir” söyleminin tarihe karışacağını belirtti. Donanımlı bir ekip ile yeni vizyon, yeni anlayış ve yeni bir bakış açısıyla yola çıktıklarının altını çizen Kansoy, Güzelyurt’un artık çağdaş bir kent olmayı hak ettiğine vurgu yaptı. “24 yıl boyunca Mahmut Özçınar yönetimin yaptığı doğru işleri geliştirmek, yanlış icraatları düzeltmek ve yapılmayanları yapmak için” yola çıktığını ifade eden Kansoy, “Heyecanımız, enerjimiz ve vizyonumuz ile Güzelyurt’u farklı bir kente dönüştüreceğiz” dedi. Kansoy, yola “bağımsız” çıktığını ve seçilmesi halinde hiç bir partiye üye bir belediye başkanı olmayacağını ifade etti. İzleyiciden gelen “kimsesiz hayvanların Güzelyurt’ta yarattığı tehlikelere” ilişkin soruya da cevap veren Reşat Kansoy, bu konuda ortaya koyacakları yeni vizyon ile “hem hayvanlar refaha kavuşacak hem de insanımız rahat edecek” ifadelerini kullandı.
Güzelyurt Belediye Başkanlığı bağımsız adayı Reşat Kansoy, Güzelyurt’un çağdaş bir kent olmayı hak ettiğine işaret ederek, seçimlerin ardından yeni yerel yönetim vizyonu ile kentin yönetileceğini kaydetti.

Kansoy yazılı açıklamasında, katıldığı televizyon programındaki konuşmasına değinerek, yeni yerel yönetim vizyonunu paylaştı,  Güzelyurt’ta çeyrek asırlık eski yönetim anlayışının neden terk edilmesi gerektiğini savundu.

Güzelyurt ve bölgesinin kalkınması için yıllardır sivil toplum örgütlerinde çalışmalar yaptığını ifade eden Kansoy, yeni vizyonla kentteki hiçbir soruna karşı duyarsız kalınmayacağını, biriken sorunların çözümü için hazırlanan projelerin bir bir hayat bulacağını kaydetti. 

Kansoy, kentte huzursuzluk yaratan her konuya yerel yönetimin eğileceğini ifade ederek, “Bu konu belediyenin konusu değildir” söyleminin tarihe karışacağını belirtti. Donanımlı bir ekip ile yeni vizyon, yeni anlayış ve yeni bir bakış açısıyla yola çıktıklarının altını çizen Kansoy, Güzelyurt’un artık çağdaş bir kent olmayı hak ettiğine vurgu yaptı.

“24 yıl boyunca Mahmut Özçınar yönetimin yaptığı doğru işleri geliştirmek, yanlış icraatları düzeltmek ve yapılmayanları yapmak için” yola çıktığını ifade eden Kansoy, “Heyecanımız, enerjimiz ve vizyonumuz ile Güzelyurt’u farklı bir kente dönüştüreceğiz” dedi.

Kansoy, yola “bağımsız” çıktığını ve seçilmesi halinde hiç bir partiye üye bir belediye başkanı olmayacağını ifade etti.

İzleyiciden gelen “kimsesiz hayvanların Güzelyurt’ta yarattığı tehlikelere” ilişkin soruya da cevap veren Reşat Kansoy, bu konuda ortaya koyacakları yeni vizyon ile “hem hayvanlar refaha kavuşacak hem de insanımız rahat edecek” ifadelerini kullandı.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve zirvekibris.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.