Atakom
Serena
SPOR Haber Girişi: 24.11.2022 - 16:56, Güncelleme: 24.11.2022 - 16:56

Basketbolda Açılış Kupası programı belirlendi

 

Basketbolda Açılış Kupası programı belirlendi

KKTC Basketbol Federasyonu tarafından organize edilecek olan 2022-2023 PROLİG sezonu Açılış Kupası ile başlayacak. 5 takımın yer alacağı Açılış Kupası, PROLİG öncesinde en önemli turnuvalardan biri olma özelliğini taşıyor.
Geçtiğimiz yıl finalde GAÜ’yü yenen Koopspor’un kazandığı kupanın maç programı KKTC Basketbol Federasyonu tarafından açıklandı.   2022-2023 sezonu PROLİG Açılış Kupası Fikstürü: 1.Hafta 19 Aralık Ceasar L. G.Birliği-Marmara 19.30 İskele Spor Salonu 20 Aralık Koopspor-GAÜ 19.30 Lefkoşa Atatürk S.Salonu   2.Hafta: 26 Aralık GAÜ- Ceasar L. G.Birliği 19.30 Girne E.Apakan S.Salonu 27 Aralık Çetinkaya-Marmara 19.30 Lefkoşa Atatürk S.Salonu   3.Hafta: 4 Ocak Koopspor-Çetinkaya 18.00 Lefkoşa Atatürk S.Salonu 4 Ocak Marmara-GAÜ         20.00 Lefkoşa Atatürk S.Salonu   4.Hafta: 11 Ocak Çetinkaya-GAÜ         18.00 Lefkoşa Atatürk S.Salonu 11 Ocak         Koopspor-Ceasar L. G.Birliği 20.00 Lefkoşa Atatürk S.Salonu   5.Hafta 17 Ocak Ceasar L. G.Birliği-Çetinkaya 19.30 İskele Spor Salonu 18 Ocak Marmara-Koopspor 19.30 Lefkoşa Atatürk S.Salonu
KKTC Basketbol Federasyonu tarafından organize edilecek olan 2022-2023 PROLİG sezonu Açılış Kupası ile başlayacak. 5 takımın yer alacağı Açılış Kupası, PROLİG öncesinde en önemli turnuvalardan biri olma özelliğini taşıyor.

Geçtiğimiz yıl finalde GAÜ’yü yenen Koopspor’un kazandığı kupanın maç programı KKTC Basketbol Federasyonu tarafından açıklandı.

 

2022-2023 sezonu PROLİG Açılış Kupası Fikstürü:

1.Hafta

19 Aralık Ceasar L. G.Birliği-Marmara 19.30 İskele Spor Salonu

20 Aralık Koopspor-GAÜ 19.30 Lefkoşa Atatürk S.Salonu

 

2.Hafta:

26 Aralık GAÜ- Ceasar L. G.Birliği 19.30 Girne E.Apakan S.Salonu

27 Aralık Çetinkaya-Marmara 19.30 Lefkoşa Atatürk S.Salonu

 

3.Hafta:

4 Ocak Koopspor-Çetinkaya 18.00 Lefkoşa Atatürk S.Salonu

4 Ocak Marmara-GAÜ         20.00 Lefkoşa Atatürk S.Salonu

 

4.Hafta:

11 Ocak Çetinkaya-GAÜ         18.00 Lefkoşa Atatürk S.Salonu

11 Ocak         Koopspor-Ceasar L. G.Birliği 20.00 Lefkoşa Atatürk S.Salonu

 

5.Hafta

17 Ocak Ceasar L. G.Birliği-Çetinkaya 19.30 İskele Spor Salonu

18 Ocak Marmara-Koopspor 19.30 Lefkoşa Atatürk S.Salonu

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve zirvekibris.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.