Atakom
Serena
SPOR Haber Girişi: 21.11.2022 - 18:01, Güncelleme: 21.11.2022 - 18:01

Cahitoğlu, Taksim Sahası için tarih verdi: 15 Aralık'ta tamamlanmış olacak

 

Cahitoğlu, Taksim Sahası için tarih verdi: 15 Aralık'ta tamamlanmış olacak

Spor Dairesi Genel Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Cahitoğlu, Yılmazköy Mustafa Üçöz Stadyumu’nu inceledi.
Yılmazköy Kulübü Başkanı Necip Dindarlı’dan bilgi alan Cahitoğlu, tesisi çok iyi bulduğunu söyleyerek  emeği geçen herkese teşekkür etti. Cahitoğlu, Haziran ayında Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı ile imzalanan protokol sonrasında  Yılmazköy Mustafa Üçöz Stadyumu’nda yapılan iyileştirmelerin yanı sıra bir takım yeniliklerin daha olacağına dikkat çekti.  Yılmazköy Mustafa Üçöz Stadyumu ile ilgili ihale sürecinin devam ettiğini ve ihale sürecinin 15 Aralık’ta sonlanacağını belirten Hüseyin Cahitoğlu, Yüksek Seçim Kurulu’ndan olumlu yanıt aldıklarını ve Mustafa Üçöz Stadyumu’na takım soyunma odaları ile birlikte hakem soyunma odalarının da yapılacağını söyledi.   Bununla birlikte seyirci tuvaletlerinin de projede yer aldığını aktaran Cahitoğlu, 400 kişilik uzay çatı portatif tribünün de Üçöz Stadyumu’na kazandırılacağını sözlerine ekledi. CAHİTOĞLU, TAKSİM SAHASI İÇİN TARİH VERDİ: Çalışmalar 15 Aralık’ta tamamlanmış olacak Başbakanlık Spor Dairesi, tarihi Taksim Sahası’nı yeniden hayata geçirebilmek için başlatılan çalışmalarda sona gelindiğini duyurdu.  Spor Dairesi Genel Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Cahitoğlu, Taksim Sahası’nda devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi aldı. Çalışmalarla ilgili olarak açıklama yapan Spor Dairesi Genel Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Cahitoğlu, Taksim Sahası’nı yeniden ülke gençliğine kazandırmak adına başlattıkları çalışmaların sonuna geldiklerini söyledi. Cahitoğlu, Haziran ayında Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı ile yaptıkları protokol sonrasında Taksim Sahası ile ilgili olarak başlattıkları çalışmaların hızla tamamlanma noktasına geldiğini belirtti.  Zemin tesviyesinin hazır olduğunu, direnaj sisteminin de tamamlandığını ifade eden Cahitoğlu, zemine serilecek halının en geç yarın ülkede olacağının müjdesini verdi.  Spor Dairesi Genel Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Cahitoğlu, her şeyin yolunda gitmesi durumunda 15 Aralık tarihinde sahadaki tüm çalışmaların tamamlanmış olacağını söyledi.
Spor Dairesi Genel Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Cahitoğlu, Yılmazköy Mustafa Üçöz Stadyumu’nu inceledi.

Yılmazköy Kulübü Başkanı Necip Dindarlı’dan bilgi alan Cahitoğlu, tesisi çok iyi bulduğunu söyleyerek  emeği geçen herkese teşekkür etti.
Cahitoğlu, Haziran ayında Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı ile imzalanan protokol sonrasında  Yılmazköy Mustafa Üçöz Stadyumu’nda yapılan iyileştirmelerin yanı sıra bir takım yeniliklerin daha olacağına dikkat çekti.