Atakom
Serena
girne belediyse
MERIT

Noyanlar Şirketler Grubu’ndan İskele Hayvan Barınağına bağış

GÜNCEL 26.04.2024 - 13:18, Güncelleme: 26.04.2024 - 13:18
 

Noyanlar Şirketler Grubu’ndan İskele Hayvan Barınağına bağış

Noyanlar Şirketler Grubu’nun her yıl farklı alanlarda yapmış olduğu sosyal sorumluluk proje ve destek programı çerçevesinde İskele Belediyesi Hayvan Barınağına toplam 200 paket (300 kilo) köpek maması bağışlandı.
İskele Sokak Hayvanlarını Koruma ve Kurtarma gönüllülerinin hiçbir karşılık beklemeden büyük özverisi ve İskele Belediyesi katkıları ile idame edilmeye çalışılan barınağın birçok ihtiyacı yanında hayvanların sağlıklı bir şekilde beslenmesi için yardımseverler tarafından yapılacak mama desteği yaşam hakkı olan sevimli dostlarımız için önemli bir unsurdur.  Noyanlar adına barınağa mamaların tesliminde bulunan Gökhan Noyan hayvan sevgisinin aileden gelen bir duygu olduğunu, evde yıllardır köpekleri ve kedileri olduğunu, halkımızın hayvanlara karşı her açıdan duyarlı olmalarının hem farkındalık yaratacağını hem de yaşama haklarına saygı bilincini artıracağını belirterek şirketin bu tür katkılara devam edeceğini ifade etti. Noyan ayrıca barınağın ihtiyaçlarının karşılanmasında yurttaşların ve bölgede bulunan diğer şirketlerin de duyarlı olmasının barınağın daha iyi bir duruma gelmesine de katkı sağlayacağını söyledi. Barınakta bulunan İskele Sokak Hayvanlarını Koruma ve Kurtarma yetkilileri Başkan Şerife Aracılar, Asbaşkan Berna Özen ve sekreter Pembe Avcı Hoşoğlu yapılan destek için teşekkürlerini ifade ederken barınağın birçok ihtiyacı olduğunu, gönüllü olarak bir yere kadar kendilerinin destek verebildiğini, Noyanlar Şirketler Grubu gibi sosyal konulara duyarlılığı olan şirketlerin ve bireysel olarak bazı yurttaşların da katkılar yaptıkları ancak önemli olan bunun devamlılığının sağlanabilmesi olduğunu ifade ettiler. 
Noyanlar Şirketler Grubu’nun her yıl farklı alanlarda yapmış olduğu sosyal sorumluluk proje ve destek programı çerçevesinde İskele Belediyesi Hayvan Barınağına toplam 200 paket (300 kilo) köpek maması bağışlandı.

İskele Sokak Hayvanlarını Koruma ve Kurtarma gönüllülerinin hiçbir karşılık beklemeden büyük özverisi ve İskele Belediyesi katkıları ile idame edilmeye çalışılan barınağın birçok ihtiyacı yanında hayvanların sağlıklı bir şekilde beslenmesi için yardımseverler tarafından yapılacak mama desteği yaşam hakkı olan sevimli dostlarımız için önemli bir unsurdur. 

Noyanlar adına barınağa mamaların tesliminde bulunan Gökhan Noyan hayvan sevgisinin aileden gelen bir duygu olduğunu, evde yıllardır köpekleri ve kedileri olduğunu, halkımızın hayvanlara karşı her açıdan duyarlı olmalarının hem farkındalık yaratacağını hem de yaşama haklarına saygı bilincini artıracağını belirterek şirketin bu tür katkılara devam edeceğini ifade etti. Noyan ayrıca barınağın ihtiyaçlarının karşılanmasında yurttaşların ve bölgede bulunan diğer şirketlerin de duyarlı olmasının barınağın daha iyi bir duruma gelmesine de katkı sağlayacağını söyledi. Barınakta bulunan İskele Sokak Hayvanlarını Koruma ve Kurtarma yetkilileri Başkan Şerife Aracılar, Asbaşkan Berna Özen ve sekreter Pembe Avcı Hoşoğlu yapılan destek için teşekkürlerini ifade ederken barınağın birçok ihtiyacı olduğunu, gönüllü olarak bir yere kadar kendilerinin destek verebildiğini, Noyanlar Şirketler Grubu gibi sosyal konulara duyarlılığı olan şirketlerin ve bireysel olarak bazı yurttaşların da katkılar yaptıkları ancak önemli olan bunun devamlılığının sağlanabilmesi olduğunu ifade ettiler. 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve zirvekibris.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.