Atakom
Serena

Orman (Değişiklik) Yasa Önerisi Genel Kurul’a sevk edildi

GÜNCEL 09.03.2023 - 18:56, Güncelleme: 09.03.2023 - 18:56
 

Orman (Değişiklik) Yasa Önerisi Genel Kurul’a sevk edildi

YÖDAK üyeliğine başvuran isimlerle, Orman (Değişiklik) Yasa Önerisi Genel Kurul’a sevk edildi
Cumhuriyet Meclisi, Hukuk, Siyasi İşler ve Dışilişkiler Komitesi, YÖDAK üyeliğine yapılan başvuruları değerlendirerek oy birliğiyle onayladığı isimleri Genel Kurul’a sevk etti. Komite ayrıca, UBP Lefkoşa milletvekili Sadık Gardiyanoğlu’nun önerisi olan Orman (Değişiklik) Yasa Önerisi’ni de görüşerek oy birliği ile Genel Kurula sevk etti. UBP Milletvekili Komite Başkanı Yasemi Öztürk başkanlığında bugün saat 14.00’te toplanan Cumhuriyet Meclisi, Hukuk, Siyasi İşler ve Dışilişkiler Komitesi  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ile Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti Arasında Sağlık ve Tıp Bilimleri Alanlarında İş Birliğine Dair Anlaşma (Onay) Yasa Tasarısı ile Motorlu Araçlarla Yolcu ve Eşya Taşınması (Denetim) (Değişiklik) Yasa Tasarısı’nın genel görüşmesine de başladı. Meclisten verilen bilgiye göre, komite toplantısına davetli olarak Başbakanlık, Kıbrıs Türk Tabipler Birliği, Tıp-İş, Orman Dairesi, Trafik Dairesi ve Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı’ndan temsilciler katıldı ve görüşlerini aktardı. UBP Milletvekili Yasemi Öztürk başkanlığında toplanan Komite toplantısına, CTP Milletvekili Komite Başkan Vekili Ongun Talat, komite üyeleri UBP Milletvekilleri Sadık Gardiyanoğlu, Fırtına Karanfil ve CTP Milletvekili Ürün Solyalı katıldı.
YÖDAK üyeliğine başvuran isimlerle, Orman (Değişiklik) Yasa Önerisi Genel Kurul’a sevk edildi

Cumhuriyet Meclisi, Hukuk, Siyasi İşler ve Dışilişkiler Komitesi, YÖDAK üyeliğine yapılan başvuruları değerlendirerek oy birliğiyle onayladığı isimleri Genel Kurul’a sevk etti.

Komite ayrıca, UBP Lefkoşa milletvekili Sadık Gardiyanoğlu’nun önerisi olan Orman (Değişiklik) Yasa Önerisi’ni de görüşerek oy birliği ile Genel Kurula sevk etti.

UBP Milletvekili Komite Başkanı Yasemi Öztürk başkanlığında bugün saat 14.00’te toplanan Cumhuriyet Meclisi, Hukuk, Siyasi İşler ve Dışilişkiler Komitesi  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ile Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti Arasında Sağlık ve Tıp Bilimleri Alanlarında İş Birliğine Dair Anlaşma (Onay) Yasa Tasarısı ile Motorlu Araçlarla Yolcu ve Eşya Taşınması (Denetim) (Değişiklik) Yasa Tasarısı’nın genel görüşmesine de başladı.

Meclisten verilen bilgiye göre, komite toplantısına davetli olarak Başbakanlık, Kıbrıs Türk Tabipler Birliği, Tıp-İş, Orman Dairesi, Trafik Dairesi ve Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı’ndan temsilciler katıldı ve görüşlerini aktardı.

UBP Milletvekili Yasemi Öztürk başkanlığında toplanan Komite toplantısına, CTP Milletvekili Komite Başkan Vekili Ongun Talat, komite üyeleri UBP Milletvekilleri Sadık Gardiyanoğlu, Fırtına Karanfil ve CTP Milletvekili Ürün Solyalı katıldı.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve zirvekibris.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.