Atakom
Serena
girne belediyse
MERIT

Survivor All Star'da ilk eleme adayı Merve oldu

MAGAZİN 04.06.2024 - 09:55, Güncelleme: 04.06.2024 - 09:55
 

Survivor All Star'da ilk eleme adayı Merve oldu

Survivor All Star'da Hilmi Cem'in vedası sonrası Batuhan'dan çarpıcı yorum geldi. Avatar Atakan, yarışta hırslanamadığını ifade etti. Dokunulmazlık oyununda Nefise gözyaşlarını tutamadı. İlk eleme adayı Merve oldu. İşte detaylar...
Nefise, "Atakan ve Hilmi Cem'in kalacağını aşağı yukarı tahmin ediyorduk ama onlarda bir rahatlık vardı. En azından Hilmi Cem'in Merve'yi eleyip Atakan'la Merve yarışsın düşüncesi vardı orada. Hesaplar, kitaplar, düşünüldüğü gibi olmadı. Allah buna izin vermedi. Birbiriyle yarışmayı her zaman istemeyen iki arkadaşı Allah, finale koydu. Son zamanlarda aramızda soğukluk vardı ama onun adına üzüldüm" dedi. Batuhan Karacakaya, "Hilmi Cem iyi bir yarışmacıydı. Takla atmayı da severdi ama son taklası güldürmedi. Bu işler böyle. Burası Survivor. Takla attığın kadar, taklaya gelmeye ihtimalin de var. Her zaman bunu böyle düşünüp gücü eli tutuğunda ona göre bir strateji yapıp isim söylemen gerekiyordu." şeklinde konuştu. 'KONSANTRE ATAMADIM' Survivor All Star'da en yakın arkadaşıyla düelloya çıkmak zorunda kalıp 6-4 galip gelen Avatar Atakan şu ifadeleri kullandı: Bazı şeyler nasip. Nasipten öte köy yok. İlk turu Ogeday 5-3 yendi. Hilmi Cem ise Merve'yle 4-4 oldular son bir halka olmadı. Açıkçası Hilmi Cem ile hiç oynamak istemiyordum. Hilmi Cem ile oynadığım oyunlarda da hiç konsantre bir şekilde atmadım. Kalmak istiyorum ama Hilmi Cem'e karşı hırslanamıyorum. Bizim de oyunumuz 6-4 bitti ve adaya veda eden isim Hilmi Cem oldu. DOKUNULMAZLIK BATUHAN'IN Dokunulmazlık oyununun final oyununda Nefise yarış başlamadan önce gözyaşları içinde kaldı. Batuhan ne olduğunu sorunca, 'Sinirlerim bozuldu' yanıtını verdi. Batuhan da, "Finaldesin. Ağlayarak oynamanı istemiyorum. Lüften" dedi. Finalde Batuhan 3-0 galip geldi. Batuhan televizyon ödülüne Nefise ve Seda'yı dahil ettikten sonra Ogeday'ın da evlilik düşüncesi olduğunu söyleyerek onu da ödüle dahil etti. İLK ELEME ADAYI MERVE Konseyde Batuhan ilk eleme adayı olarak Merve'nin adını söyledi. Merve, "Hiç sıkıntı değil. Düellodan asla korkmuyorum. Çıkarım aslanlar gibi savaşırım. Her şeyin hayırlısı her zaman." dedi.
Survivor All Star'da Hilmi Cem'in vedası sonrası Batuhan'dan çarpıcı yorum geldi. Avatar Atakan, yarışta hırslanamadığını ifade etti. Dokunulmazlık oyununda Nefise gözyaşlarını tutamadı. İlk eleme adayı Merve oldu. İşte detaylar...

Nefise, "Atakan ve Hilmi Cem'in kalacağını aşağı yukarı tahmin ediyorduk ama onlarda bir rahatlık vardı. En azından Hilmi Cem'in Merve'yi eleyip Atakan'la Merve yarışsın düşüncesi vardı orada. Hesaplar, kitaplar, düşünüldüğü gibi olmadı. Allah buna izin vermedi. Birbiriyle yarışmayı her zaman istemeyen iki arkadaşı Allah, finale koydu. Son zamanlarda aramızda soğukluk vardı ama onun adına üzüldüm" dedi.

Batuhan Karacakaya, "Hilmi Cem iyi bir yarışmacıydı. Takla atmayı da severdi ama son taklası güldürmedi. Bu işler böyle. Burası Survivor. Takla attığın kadar, taklaya gelmeye ihtimalin de var. Her zaman bunu böyle düşünüp gücü eli tutuğunda ona göre bir strateji yapıp isim söylemen gerekiyordu." şeklinde konuştu.