Atakom
Serena
girne belediyse
MERIT

Terfi edenler kuşaklarını 8 Şubat Perşembe günü saat 16.00 da Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapılacak törende alacaklar

SPOR 07.02.2024 - 11:02, Güncelleme: 07.02.2024 - 11:07
 

Terfi edenler kuşaklarını 8 Şubat Perşembe günü saat 16.00 da Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapılacak törende alacaklar

Taekwondo Judo Karate Aikido Federasyonu tarafından organize edilen Taekwondo ve Aikido Renkli Kuşak Telafi sınavları Pazar günü Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapıldı.
Federasyon Başkanı Senior Grand Master Eyüp Zafer Gökbilen, Teknik komite, imtihan komitesi,ve hakem komitesi temsilcilerinden oluşan siyah kuşaklı hocalar tarafından yapılan sınavlarda bir üst kuşağa terfi edenler kuşaklarını 8 Şubat 2024 Perşembe günü saat 16.00 da Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapılacak törende alacaklar.  AİKİDO 5.Kyu Kazananlar Ahmet Davutoğlu  2.Kyu Kazananlar Defne Mutluoğlu TAEKWONDO 8.Gıp Sarı Kuşak Kazananlar Hatice Gelen, Mustafa Musaliev, Emir Talha Keklik, Melisa Türkmen, Azra Güler Karataş, Çetin Karahan, Larin Zabitoğlu 6.Gıp Yeşil Kuşak Kazananlar Mustafa Kemal Çağlar, Hira Rahme Çetinkaya, İbrahim Tutaman, Ali Kencabay, Demir Alp Aslan, Yusuf Tuğra Mertgenç, Mustafa Muhammed Mertgenç 5.Gıp Yeşil Mavi Kuşak Kazananlar Yankı Satır  4.Gıp Mavi Kuşak Kazananlar  Bekir Bubu Sov, Baran İlhan Dinçkuyucu, Doğuhan Selmanoğulları,  Ela Yağızsoy, Feyza Emine Şahin, Sofhıe Akınyı, Yağız Sarıkurt, Karan Arkın Akalın, Yağız Arkın Akalın  5.Gıp Mavi Kırmızı Kuşak Tuvana Yeleğen , Utku Kavin Yeleğen 2.Gıp Kırmızı Kuşak  Anelia Belen
Taekwondo Judo Karate Aikido Federasyonu tarafından organize edilen Taekwondo ve Aikido Renkli Kuşak Telafi sınavları Pazar günü Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapıldı.

Federasyon Başkanı Senior Grand Master Eyüp Zafer Gökbilen, Teknik komite, imtihan komitesi,ve hakem komitesi temsilcilerinden oluşan siyah kuşaklı hocalar tarafından yapılan sınavlarda bir üst kuşağa terfi edenler kuşaklarını 8 Şubat 2024 Perşembe günü saat 16.00 da Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapılacak törende alacaklar. 

AİKİDO
5.Kyu Kazananlar
Ahmet Davutoğlu 
2.Kyu Kazananlar
Defne Mutluoğlu

TAEKWONDO
8.Gıp Sarı Kuşak Kazananlar
Hatice Gelen, Mustafa Musaliev, Emir Talha Keklik, Melisa Türkmen, Azra Güler Karataş, Çetin Karahan, Larin Zabitoğlu

6.Gıp Yeşil Kuşak Kazananlar
Mustafa Kemal Çağlar, Hira Rahme Çetinkaya, İbrahim Tutaman, Ali Kencabay, Demir Alp Aslan, Yusuf Tuğra Mertgenç, Mustafa Muhammed Mertgenç

5.Gıp Yeşil Mavi Kuşak Kazananlar
Yankı Satır 
4.Gıp Mavi Kuşak Kazananlar 
Bekir Bubu Sov, Baran İlhan Dinçkuyucu, Doğuhan Selmanoğulları,  Ela Yağızsoy, Feyza Emine Şahin, Sofhıe Akınyı, Yağız Sarıkurt, Karan Arkın Akalın, Yağız Arkın Akalın