Atakom
Serena
girne belediyse
MERIT

Ünlü futbolcu Lucas Torreira'dan Devrim Özkan'a ilan-ı aşk

MAGAZİN 12.11.2023 - 15:52, Güncelleme: 12.11.2023 - 15:52
 

Ünlü futbolcu Lucas Torreira'dan Devrim Özkan'a ilan-ı aşk

Oyuncu Devrim Özkan ile aşk yaşayan ünlü futbolcu Lucas Torreira sosyal medya hesabından sevgilisine "En iyi yerimsin, hayatımda olmanı seviyorum" dedi.
HAMİLELİLİK İDDİALARINA YANIT Son olarak "Gelsin Hayat Bildiği Gibi" adlı dizide başrol oynayan Devrim Özkan, bir süredir Galatasaray'da forma giyen Lucas Torreira ile aşk yaşıyor. Birlikteliklerini gizlemeyen zaman zaman mutluluk pozlarını paylaşan çiftin bebek beklediği iddia edilmişti. Hamilelik iddiaları sonrası X hesabından açıklama yapan Devrim Özkan, "Bugün hakkımda çıkan haberler asılsız ve yalandır. Uzun süredir yapılan üzücü ve yıpratıcı haber ve sosyal medya paylaşımları hakkında hukuki süreç başlatılmış ve devam etmektedir. Sevgiler" ifadelerini kullanmıştı. Ünlü futbolcu, Özkan'a olan aşkını yeni paylaşımıyla duyurdu. Torreria, Özkan ile birlikte olduğu 9 kareyi takipçileriyle paylaştı. Futbolcu paylaşımına "Sen, benim en iyi yerimsin. Hayatımda olmanı seviyorum. Seni çok seviyorum aşkım" notunu düştü. Torreira ile Özkan, aşklarını ilk kez 31 Ekim'de sosyal medya hesaplarına taşımıştı. Torreira, Devrim Özkan'a geçtiğimiz haftalarda gönderdiği çiçeğe "Parlamayı asla bırakmıyorsun. Sen dünyadaki en iyi aktrissin. Seni seviyorum küçük maymun, sen benim hayatımın aşkısın" notunu düşmüştü.
Oyuncu Devrim Özkan ile aşk yaşayan ünlü futbolcu Lucas Torreira sosyal medya hesabından sevgilisine "En iyi yerimsin, hayatımda olmanı seviyorum" dedi.

HAMİLELİLİK İDDİALARINA YANIT

Son olarak "Gelsin Hayat Bildiği Gibi" adlı dizide başrol oynayan Devrim Özkan, bir süredir Galatasaray'da forma giyen Lucas Torreira ile aşk yaşıyor.

Birlikteliklerini gizlemeyen zaman zaman mutluluk pozlarını paylaşan çiftin bebek beklediği iddia edilmişti. Hamilelik iddiaları sonrası X hesabından açıklama yapan Devrim Özkan, "Bugün hakkımda çıkan haberler asılsız ve yalandır. Uzun süredir yapılan üzücü ve yıpratıcı haber ve sosyal medya paylaşımları hakkında hukuki süreç başlatılmış ve devam etmektedir. Sevgiler" ifadelerini kullanmıştı.