Atakom
Serena
girne belediyse
MERIT

Uyuşturucu zanlısı 2 gün tutuklu kalacak

GÜNCEL 11.03.2023 - 12:34, Güncelleme: 11.03.2023 - 12:34
 

Uyuşturucu zanlısı 2 gün tutuklu kalacak

Uyuşturucu zanlısı 2 gün tutuklu kalacak
Aydınköy’de meydana gelen kanunsuz uyuşturucu madde tasarufu meselesi ile ilgili olarak tutuklanan zanlı M. G. mahkeme huzuruna çıkarıldı. Mahkemede mesele ile ilgili olarak şahadet veren polis memuru Hasan Sönmez olayla ilgili bulguları aktardı. Sönmez 10 Mart 2023 tarihinde saat 21.00 raddelerinde Aydınköy’de Cürümleri Önleme Şubesi ekipleri tarafından şüpheli görülen zanlı M. G. kullanımındaki EZ 464 plakalı araçta ve konu şahsın üzerinde yapılan arama neticesinde, konu şahsın tasarrunda; içeriklerinde sentetik cannabinoid türü uyuşturucu madde olduğuna inanılan yaklaşık 25 gr tütün, bir adet tütün kağıdına sarılmış ucu yanık vaziyette sarma sigara  ve üzerlerinde  sentetik cannabinoid türü uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan 2 adet Raw marka tütün kağıdı, 2 adet kırık vaziyette parlement sigara, 2 adet yemek kaşığı, 2 adet çakmak tespit edilerek emare olarak zapt edildiğini mahkemeye aktardı. Polis zanlının suçüstü gereği tutuklandığını ve vermiş olduğu gönüllü ifadesinde konu maddeyi Türkiye’den ithal ettiği itirafaında bulunduğunu söyledi. Polis mesele ile ilgili olarak başlatılan soruşturmanın devam ettiğini, alınması gerek ifadeler ve teyit tekzip edilmesi gereken gönüllü ifade olduğunu belirterek ilk etapda zanlının 2 gün poliste tutuklu kalmasını talep etti. Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Hazan Aksun zanlının soruşturma maksatlı 2 gün poliste tutuklu kalmasına emir verdi.
Uyuşturucu zanlısı 2 gün tutuklu kalacak

Aydınköy’de meydana gelen kanunsuz uyuşturucu madde tasarufu meselesi ile ilgili olarak tutuklanan zanlı M. G. mahkeme huzuruna çıkarıldı.

Mahkemede mesele ile ilgili olarak şahadet veren polis memuru Hasan Sönmez olayla ilgili bulguları aktardı. Sönmez 10 Mart 2023 tarihinde saat 21.00 raddelerinde Aydınköy’de Cürümleri Önleme Şubesi ekipleri tarafından şüpheli görülen zanlı M. G. kullanımındaki EZ 464 plakalı araçta ve konu şahsın üzerinde yapılan arama neticesinde, konu şahsın tasarrunda; içeriklerinde sentetik cannabinoid türü uyuşturucu madde olduğuna inanılan yaklaşık 25 gr tütün, bir adet tütün kağıdına sarılmış ucu yanık vaziyette sarma sigara  ve üzerlerinde  sentetik cannabinoid türü uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan 2 adet Raw marka tütün kağıdı, 2 adet kırık vaziyette parlement sigara, 2 adet yemek kaşığı, 2 adet çakmak tespit edilerek emare olarak zapt edildiğini mahkemeye aktardı. Polis zanlının suçüstü gereği tutuklandığını ve vermiş olduğu gönüllü ifadesinde konu maddeyi Türkiye’den ithal ettiği itirafaında bulunduğunu söyledi. Polis mesele ile ilgili olarak başlatılan soruşturmanın devam ettiğini, alınması gerek ifadeler ve teyit tekzip edilmesi gereken gönüllü ifade olduğunu belirterek ilk etapda zanlının 2 gün poliste tutuklu kalmasını talep etti.

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Hazan Aksun zanlının soruşturma maksatlı 2 gün poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve zirvekibris.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.