Atakom
Serena
girne belediyse
MERIT

Yeşim Salkım'dan Buket Aydın'a "Ebrar" tepkisi: "Buket kapat çeneni artık çok ve boş konuşuyorsun"

MAGAZİN 04.09.2023 - 12:42, Güncelleme: 04.09.2023 - 12:53
 

Yeşim Salkım'dan Buket Aydın'a "Ebrar" tepkisi: "Buket kapat çeneni artık çok ve boş konuşuyorsun"

Buket Aydın, Ebrar Karakurt'u eleştirdiği için kendisine "Alın teriyle para kazanıyor yatak teriyle değil" diyen Yeşim Salkım'a cevap verdi. Salkım'ın yıllar önce eşini spor hocasıyla aldattığı iddiasını yeniden gündeme getiren Aydın, "Övündüğü tek şey sepetlendiği kocaları olan bir teyze var ona da cevabımı mahkemede vereceğim. Kişi kendinden bilir işi ben spor hocasıyla terlemedim, canlı yayındaki spot ışıklarıyla terledim" dedi.
Yaptığı bir paylaşımda Ebrar Karakurt'u eleştiren Buket Aydın, Yeşim Salkım tarafından eleştirildi. Salkım'ın "Alın teriyle para kazanıyor yatak teriyle değil" sözleri sonrası tartışmayı devam ettiren Aydın, şarkıcının yıllar önce eşini spor hocasıyla aldattığı iddiasını yeniden gündeme getirdi. "ALIN TERİYLE PARA KAZANIYOR, YATAK TERİYLE DEĞİL" Ebrar Karakurt'u eleştiren Buket Aydın, "Şu Ebrar Karakurt muhabbetinden ben çok sıkıldım. Siz sıkılmadınız mı? Kesin olan bir şey var çok iyi bir oyuncu. Ama her galibiyetten sonra kişisel laf sokma olayına girmemesi gerek. Yaşı daha küçük anlıyorum; üzerine gelindikçe cevap verme ihtiyacı hissediyor. Ama çok düşünmeden ve nereye gideceğini anlamadan sergilediği davranışlarla tepkileri arttırmanın ötesine geçemiyor" deyince Yeşim Salkım da "Buket kapat çeneni artık çok ve boş konuşuyorsun haydi herkes hesap kitap yapıp konuşacak diye bir kaide yok yeter yaşıtlarınla herkes kendi yatak odasından sorumlu bilmem anlatabildim mi? En azından alın teriyle para kazanıyor yatak teriyle değil" ifadelerini kullandı. AYDIN: CEVABIMI MAHKEMEDE VERECEĞİM, KİŞİ KENDİNDEN BİLİR İŞİ Şarkıcının paylaşımının ardından cevap veren Buket Aydın ise yıllar önce Salkım'ın eşi Hakan Uzan'ı spor hocasıyla aldattığı yönündeki bir haberi yayınlayarak şunları söyledi: "Ebrar'ın üzerine gidilmesini doğru bulmadığımı fevri çıkışlarınıngençliğine verilmesini söylediğim tweeti bile küçük beyninizle nerelere çekmişsiniz. Övündüğü tek şey boşandığı (sepetlendiği) kocaları olan bir teyze var ona da cevabımı mahkemede vereceğim. Yatak teri alın teri falan bir şeyler saçmalamışsın 19 yaşımdan beri çalışıyorum ama seni de anlıyorum kişi kendinden bilir işi ben spor hocasıyla terlemedim canlı yayındaki spot ışıkları ile terledim. Her okuduğuna inanacaksan o zaman bu haberi hatırla. Haydi iyi geceler." SALKIM: BEN EMİR SARIGÜL'ÜN KARISINA BENZEMEM, SAVAŞ İSTİYORSAN HODRİ MEYDAN İkili arasındaki tartışma kısa sürede şiddetlenince Yeşim Salkım da Aydın'ın Emir Sarıgül ile yaşadığı ilişkiyi hatırlattı. Aydın'a cevap veren Salkım, "Bak kızım iyi oku hangisi doğru tüm star ve telsim çalışanları iyi biliyor sen şimdi o dönemin yöneticilerinden tanıdığın varsa ki var ben biliyorum sor bakalım çünkü mahkemede lazım olacak hepinize. Ben Emir Sarıgül'ün karısına benzemem ya da diğerlerinin... Sonuna kadar giderim çünkü Allah'tan başka kimseye hesap vermedim, vermeyeceğim o kalın kafana sokacaksın bunları savaş mı istiyorsun hodri meydan gel bakalım kim daha temiz. Ben sepetlenmem, sepetletirim arkana aldığın o trollere sakın güvenme itle yatan bitle kalkarmış" ifadelerini kullandı.
Buket Aydın, Ebrar Karakurt'u eleştirdiği için kendisine "Alın teriyle para kazanıyor yatak teriyle değil" diyen Yeşim Salkım'a cevap verdi. Salkım'ın yıllar önce eşini spor hocasıyla aldattığı iddiasını yeniden gündeme getiren Aydın, "Övündüğü tek şey sepetlendiği kocaları olan bir teyze var ona da cevabımı mahkemede vereceğim. Kişi kendinden bilir işi ben spor hocasıyla terlemedim, canlı yayındaki spot ışıklarıyla terledim" dedi.

Yaptığı bir paylaşımda Ebrar Karakurt'u eleştiren Buket Aydın, Yeşim Salkım tarafından eleştirildi. Salkım'ın "Alın teriyle para kazanıyor yatak teriyle değil" sözleri sonrası tartışmayı devam ettiren Aydın, şarkıcının yıllar önce eşini spor hocasıyla aldattığı iddiasını yeniden gündeme getirdi.

"ALIN TERİYLE PARA KAZANIYOR, YATAK TERİYLE DEĞİL"

Ebrar Karakurt'u eleştiren Buket Aydın, "Şu Ebrar Karakurt muhabbetinden ben çok sıkıldım. Siz sıkılmadınız mı? Kesin olan bir şey var çok iyi bir oyuncu. Ama her galibiyetten sonra kişisel laf sokma olayına girmemesi gerek. Yaşı daha küçük anlıyorum; üzerine gelindikçe cevap verme ihtiyacı hissediyor. Ama çok düşünmeden ve nereye gideceğini anlamadan sergilediği davranışlarla tepkileri arttırmanın ötesine geçemiyor" deyince Yeşim Salkım da "Buket kapat çeneni artık çok ve boş konuşuyorsun haydi herkes hesap kitap yapıp konuşacak diye bir kaide yok yeter yaşıtlarınla herkes kendi yatak odasından sorumlu bilmem anlatabildim mi? En azından alın teriyle para kazanıyor yatak teriyle değil" ifadelerini kullandı.

AYDIN: CEVABIMI MAHKEMEDE VERECEĞİM, KİŞİ KENDİNDEN BİLİR İŞİ
Şarkıcının paylaşımının ardından cevap veren Buket Aydın ise yıllar önce Salkım'ın eşi Hakan Uzan'ı spor hocasıyla aldattığı yönündeki bir haberi yayınlayarak şunları söyledi: "Ebrar'ın üzerine gidilmesini doğru bulmadığımı fevri çıkışlarınıngençliğine verilmesini söylediğim tweeti bile küçük beyninizle nerelere çekmişsiniz. Övündüğü tek şey boşandığı (sepetlendiği) kocaları olan bir teyze var ona da cevabımı mahkemede vereceğim. Yatak teri alın teri falan bir şeyler saçmalamışsın 19 yaşımdan beri çalışıyorum ama seni de anlıyorum kişi kendinden bilir işi ben spor hocasıyla terlemedim canlı yayındaki spot ışıkları ile terledim. Her okuduğuna inanacaksan o zaman bu haberi hatırla. Haydi iyi geceler."

Yeşim Salkım'ın 'Yatak teri' diyerek yüklendiği Buket Aydın'dan okkalı cevap: Kişi kendinden bilir

SALKIM: BEN EMİR SARIGÜL'ÜN KARISINA BENZEMEM, SAVAŞ İSTİYORSAN HODRİ MEYDAN
İkili arasındaki tartışma kısa sürede şiddetlenince Yeşim Salkım da Aydın'ın Emir Sarıgül ile yaşadığı ilişkiyi hatırlattı. Aydın'a cevap veren Salkım, "Bak kızım iyi oku hangisi doğru tüm star ve telsim çalışanları iyi biliyor sen şimdi o dönemin yöneticilerinden tanıdığın varsa ki var ben biliyorum sor bakalım çünkü mahkemede lazım olacak hepinize. Ben Emir Sarıgül'ün karısına benzemem ya da diğerlerinin... Sonuna kadar giderim çünkü Allah'tan başka kimseye hesap vermedim, vermeyeceğim o kalın kafana sokacaksın bunları savaş mı istiyorsun hodri meydan gel bakalım kim daha temiz. Ben sepetlenmem, sepetletirim arkana aldığın o trollere sakın güvenme itle yatan bitle kalkarmış" ifadelerini kullandı.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve zirvekibris.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.