Atakom
Serena
girne belediyse
MERIT

Yılın başarılı antrenörleri için ödül gecesi düzenleniyor

GÜNCEL 11.06.2023 - 23:27, Güncelleme: 11.06.2023 - 23:27
 

Yılın başarılı antrenörleri için ödül gecesi düzenleniyor

Kuzey Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği (KKTFAD) her yıl geleneksel olarak düzenlediği yılın başarılı antrenörleri ödül töreni ile ödüllendiriyor. Dernek başkanı Hasan Topaloğlu ve yönetim kurulu üyelerin tarafından tüm liglerde 2022-2023 futbol sezonu sonunda başarılı olan teknik adamlar ve antrenörleri değerlendirmeye alınarak kriterlere uygun olanlar belirlenirken, başarılı antrenörlere özel gece düzenleniyor. 14 Haziran Çarşamba akşamı Dernek lokalinde saat 20:00 de gerçekleştirilecek olan yıl sonu başarılı antrenörler ödül törenine Devlet ve Hükümet yetkilileri, Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyük Elçiliği yetkilileri, Polis Genel Müdürü Kasım Kuni, Belediye başkanları, “Futbol Ailesi” içerisinde yer alan Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu yetkilileri, Dernek yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) başkanı İsmail Dilber, Futbol Kulüpler Birliği yetkilileri, Kıbrıs Türk Futbol Hakem ve Gözlemciler Derneği yetkilileri, Futbolcular Derneği yetkilileri, Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği yetkilileri ile spor şefleri katılacak. 2022-2023 Futbol sezonunda tüm liglerimizde başarılı olan teknik direktörler ve antrenörlerimiz liglere göre şöyle belirlendi. 2022-2023 Futbol sezonunda tüm liglerimizde başarılı olan ve ödül alan teknik direktörler ve antrenörlerimiz şöyle. OSMAN UÇANER SÜPER KUPA Şampiyon Mağusa Türk Gücü Teknik Direktör Ali Oraloğlu Yardımcı Antrenör Serkan Ekşici Kaleci Antrenörü MemişNay OSMAN UÇANER SÜPER KUPA FİNALİST Doğan Türk Birliği Teknik Direktör Turan Altay Yardımcı Antrenör Erdinç Börekçi Yardımcı Antrenör Gökhan Güvensoy Kaleci Antrenör İbrahim Reis AKSA SÜPER LİG Şampiyon Mağusa Türk Gücü Teknik Direktör Ali Oraloğlu Yardımcı Antrenör Serkan Ekşici Kaleci Antrenörü MemişNay 2.Cihangir Teknik Direktör Toygar Davulcu Yardımcı Antrenör Hüseyin Kızmazoğlu Yardımcı Antrenör Oğuz Karayel Kaleci Antrenörü Özalp Sarıcaoğlu 3.Mesarya Antrenör Nazım Aktunç Yardımcı Antrenör Mehmet Karagil Yardımcı Antrenör Ahmet Ercen Kaleci Antrenörü İlhan Arcın NORTHERNLAND KIBRIS KUPASI Şampiyon Türk Ocağı Teknik Direktör Şenol Canbulat Antrenör Ertaç Taşkıran Kaleci Antrenörü Ahmet Çeliker NORTHERNLAND KIBRIS KUPASI FİNALİST Cihangir Teknik Direktör Toygar Davulcu Yardımcı Antrenör Hüseyin Kızmazoğlu Yardımcı Antrenör Oğuz Karayel Kaleci Antrenör Özalp Sarıcaoğlu AKSA 1. LİG Şampiyon Miracle Karşıyaka Antrenör Hamis Çakır Yardımcı Antrenör Esin Sonay Yardımcı Antrenör Necat Kurtarıcıoğulları Kaleci Antrenörü Hüseyin Şerifali 2.Yeniboğaziçi Teknik Direktör Kılıçali Kahraman Kaleci Antrenörü Ersoy Saydağ PLAY-OFF’TAN GELEN Pera Larnaka Gençler Birliği Teknik Direktör Ahmet Ogan Yardımcı Antrenör Reşat Oğuz Kaleci Antrenör Mustafa Özkaraman AKSA A2 SÜPER LİG GENÇLER Şampiyon Mağusa Türk Gücü Teknik Direktör Kamil Arifoğlu Antrenör Kemal Okta 2.Yonpaş Dumlupınar Antrenör Murat Çoban Antrenör Hüseyin Kayalılar 3.Doğan Türk Birliği Antrenör Reşat Aysu Antrenör Burcan Cantaş AKSA A2 1.LİG GENÇLER Şampiyon Yeniboğaziçi Antrenör Halil Erdoğuş Kaleci Antrenörü Ersoy Saydağ 2.Pera Larnaka Gençler Birliği Antrenör Doğuş Civisilli 3.Düzkaya Antrenör Hüseyin Yaralıoğlu Antrenör Necati Çoban AHMED SAMİ TOPCAN KUPASI Şampiyon Yeniboğaziçi Antrenör Halil Erdoğuş Kaleci Antrenörü Ersoy Saydağ AHMED SAMİ TOPCAN KUPASI FİNALİST Mağusa Türk Gücü Teknik Direktör Kamil Arifoğlu Antrenör Kemal Okta ASBUZU U16 LİGİ Şampiyon Yenicami Antrenör Sezer Yücel Antrenör Erkut Mantar Antrenör Ümit Bomboz ASBUZU U16 LİGİ FİNALİST Gönyeli Antrenör Hasan Özkan Antrenör Hakan Özkan İKTİSATBANK BÖLGELER TERFİ MÜSABAKALARI (BTM) 1.LİG KIRMIZI GRUP Şampiyon Dem’sCons. Çanakkale Antrenör Talat Şentürk BEYAZ GRUP Şampiyon Ozanköy Antrenör Oğuz Aygın Yardımcı Antrenör Erden Özerden PLAY-OFF ŞAMPİYONU Geçitkale Teknik Direktör Hüseyin Cantürk Yardımcı Antrenör Eser Özdınak KADINLAR SÜPER KUPA Şampiyon ChinaBazaar Gençlik Gücü Antrenör Mine Dayı KADINLAR SÜPER KUPA FİNALİST Dem’sCons. Mağusa Spor Akademisi Antrenör Şerif OganKarabıyıklı ZEHİE HELİN REESSUR KIBRIS KUPASI Şampiyon ChinaBazaar Gençlik Gücü Antrenör Mine Dayı ZEHİE HELİN REESSUR KIBRIS KUPASI FİNALİST Dem’sCons. Mağusa Spor Akademisi Antrenör Şerif OganKarabıyıklı TURKCELL KADIN FUTBOL SÜPER LİG PLAY OFF FİNALİST Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı Teknik Direktör Serhat Deniz Teknik Direktörler, Antrenörler ve Kaleci Antrenörü Toplam 50 Teknik Adam Ödül Alacak.
Dernek başkanı Hasan Topaloğlu ve yönetim kurulu üyelerin tarafından tüm liglerde 2022-2023 futbol sezonu sonunda başarılı olan teknik adamlar ve antrenörleri değerlendirmeye alınarak kriterlere uygun olanlar belirlenirken, başarılı antrenörlere özel gece düzenleniyor. 14 Haziran Çarşamba akşamı Dernek lokalinde saat 20:00 de gerçekleştirilecek olan yıl sonu başarılı antrenörler ödül törenine Devlet ve Hükümet yetkilileri, Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyük Elçiliği yetkilileri, Polis Genel Müdürü Kasım Kuni, Belediye başkanları, “Futbol Ailesi” içerisinde yer alan Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu yetkilileri, Dernek yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) başkanı İsmail Dilber, Futbol Kulüpler Birliği yetkilileri, Kıbrıs Türk Futbol Hakem ve Gözlemciler Derneği yetkilileri, Futbolcular Derneği yetkilileri, Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği yetkilileri ile spor şefleri katılacak. 2022-2023 Futbol sezonunda tüm liglerimizde başarılı olan teknik direktörler ve antrenörlerimiz liglere göre şöyle belirlendi. 2022-2023 Futbol sezonunda tüm liglerimizde başarılı olan ve ödül alan teknik direktörler ve antrenörlerimiz şöyle.   OSMAN UÇANER SÜPER KUPA  Şampiyon Mağusa Türk Gücü Teknik Direktör Ali Oraloğlu   Yardımcı Antrenör Serkan Ekşici Kaleci Antrenörü MemişNay OSMAN UÇANER SÜPER KUPA FİNALİST Doğan Türk Birliği    Teknik Direktör Turan Altay Yardımcı Antrenör Erdinç Börekçi  Yardımcı Antrenör Gökhan Güvensoy    Kaleci Antrenör İbrahim Reis      AKSA SÜPER LİG Şampiyon Mağusa Türk Gücü   Teknik Direktör Ali Oraloğlu   Yardımcı Antrenör Serkan Ekşici Kaleci Antrenörü MemişNay 2.Cihangir  Teknik Direktör Toygar Davulcu   Yardımcı Antrenör Hüseyin Kızmazoğlu Yardımcı Antrenör Oğuz Karayel    Kaleci Antrenörü Özalp Sarıcaoğlu 3.Mesarya    Antrenör Nazım Aktunç Yardımcı Antrenör Mehmet Karagil Yardımcı Antrenör Ahmet Ercen Kaleci Antrenörü İlhan Arcın NORTHERNLAND KIBRIS KUPASI    Şampiyon Türk Ocağı Teknik Direktör Şenol Canbulat Antrenör Ertaç Taşkıran  Kaleci Antrenörü Ahmet Çeliker NORTHERNLAND KIBRIS KUPASI FİNALİST Cihangir Teknik Direktör Toygar Davulcu Yardımcı Antrenör Hüseyin Kızmazoğlu Yardımcı Antrenör Oğuz Karayel Kaleci Antrenör Özalp Sarıcaoğlu AKSA 1. LİG    Şampiyon Miracle Karşıyaka  Antrenör Hamis Çakır       Yardımcı Antrenör Esin Sonay Yardımcı Antrenör Necat Kurtarıcıoğulları Kaleci Antrenörü Hüseyin Şerifali 2.Yeniboğaziçi Teknik Direktör Kılıçali Kahraman Kaleci Antrenörü Ersoy Saydağ PLAY-OFF’TAN GELEN  Pera Larnaka Gençler Birliği  Teknik Direktör Ahmet Ogan Yardımcı Antrenör Reşat Oğuz Kaleci Antrenör Mustafa Özkaraman AKSA A2 SÜPER LİG GENÇLER   Şampiyon Mağusa Türk Gücü     Teknik Direktör Kamil Arifoğlu Antrenör Kemal Okta  2.Yonpaş Dumlupınar Antrenör Murat Çoban Antrenör Hüseyin Kayalılar 3.Doğan Türk Birliği Antrenör Reşat Aysu Antrenör Burcan Cantaş AKSA A2 1.LİG GENÇLER  Şampiyon Yeniboğaziçi Antrenör Halil Erdoğuş Kaleci Antrenörü Ersoy Saydağ 2.Pera Larnaka Gençler Birliği  Antrenör Doğuş Civisilli 3.Düzkaya     Antrenör Hüseyin Yaralıoğlu Antrenör Necati Çoban  AHMED SAMİ TOPCAN KUPASI  Şampiyon Yeniboğaziçi Antrenör Halil Erdoğuş Kaleci Antrenörü Ersoy Saydağ AHMED SAMİ TOPCAN KUPASI FİNALİST  Mağusa Türk Gücü Teknik Direktör Kamil Arifoğlu Antrenör Kemal Okta  ASBUZU U16 LİGİ  Şampiyon Yenicami Antrenör Sezer Yücel Antrenör Erkut Mantar Antrenör Ümit Bomboz ASBUZU U16 LİGİ FİNALİST Gönyeli Antrenör Hasan Özkan Antrenör Hakan Özkan İKTİSATBANK BÖLGELER TERFİ MÜSABAKALARI (BTM) 1.LİG  KIRMIZI GRUP Şampiyon Dem’sCons. Çanakkale    Antrenör Talat Şentürk   BEYAZ GRUP Şampiyon Ozanköy Antrenör Oğuz Aygın Yardımcı Antrenör Erden Özerden  PLAY-OFF ŞAMPİYONU Geçitkale Teknik Direktör Hüseyin Cantürk Yardımcı Antrenör Eser Özdınak KADINLAR SÜPER KUPA Şampiyon ChinaBazaar Gençlik Gücü Antrenör Mine Dayı KADINLAR SÜPER KUPA FİNALİST Dem’sCons. Mağusa Spor Akademisi Antrenör Şerif OganKarabıyıklı ZEHİE HELİN REESSUR KIBRIS KUPASI Şampiyon ChinaBazaar Gençlik Gücü Antrenör Mine Dayı ZEHİE HELİN REESSUR KIBRIS KUPASI FİNALİST Dem’sCons. Mağusa Spor Akademisi Antrenör Şerif OganKarabıyıklı TURKCELL KADIN FUTBOL SÜPER LİG PLAY OFF FİNALİST  Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı Teknik Direktör Serhat Deniz  Teknik Direktörler, Antrenörler ve Kaleci Antrenörü Toplam 50 Teknik Adam Ödül Alacak.
Kuzey Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği (KKTFAD) her yıl geleneksel olarak düzenlediği yılın başarılı antrenörleri ödül töreni ile ödüllendiriyor. Dernek başkanı Hasan Topaloğlu ve yönetim kurulu üyelerin tarafından tüm liglerde 2022-2023 futbol sezonu sonunda başarılı olan teknik adamlar ve antrenörleri değerlendirmeye alınarak kriterlere uygun olanlar belirlenirken, başarılı antrenörlere özel gece düzenleniyor. 14 Haziran Çarşamba akşamı Dernek lokalinde saat 20:00 de gerçekleştirilecek olan yıl sonu başarılı antrenörler ödül törenine Devlet ve Hükümet yetkilileri, Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyük Elçiliği yetkilileri, Polis Genel Müdürü Kasım Kuni, Belediye başkanları, “Futbol Ailesi” içerisinde yer alan Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu yetkilileri, Dernek yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) başkanı İsmail Dilber, Futbol Kulüpler Birliği yetkilileri, Kıbrıs Türk Futbol Hakem ve Gözlemciler Derneği yetkilileri, Futbolcular Derneği yetkilileri, Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği yetkilileri ile spor şefleri katılacak. 2022-2023 Futbol sezonunda tüm liglerimizde başarılı olan teknik direktörler ve antrenörlerimiz liglere göre şöyle belirlendi. 2022-2023 Futbol sezonunda tüm liglerimizde başarılı olan ve ödül alan teknik direktörler ve antrenörlerimiz şöyle. OSMAN UÇANER SÜPER KUPA Şampiyon Mağusa Türk Gücü Teknik Direktör Ali Oraloğlu Yardımcı Antrenör Serkan Ekşici Kaleci Antrenörü MemişNay OSMAN UÇANER SÜPER KUPA FİNALİST Doğan Türk Birliği Teknik Direktör Turan Altay Yardımcı Antrenör Erdinç Börekçi Yardımcı Antrenör Gökhan Güvensoy Kaleci Antrenör İbrahim Reis AKSA SÜPER LİG Şampiyon Mağusa Türk Gücü Teknik Direktör Ali Oraloğlu Yardımcı Antrenör Serkan Ekşici Kaleci Antrenörü MemişNay 2.Cihangir Teknik Direktör Toygar Davulcu Yardımcı Antrenör Hüseyin Kızmazoğlu Yardımcı Antrenör Oğuz Karayel Kaleci Antrenörü Özalp Sarıcaoğlu 3.Mesarya Antrenör Nazım Aktunç Yardımcı Antrenör Mehmet Karagil Yardımcı Antrenör Ahmet Ercen Kaleci Antrenörü İlhan Arcın NORTHERNLAND KIBRIS KUPASI Şampiyon Türk Ocağı Teknik Direktör Şenol Canbulat Antrenör Ertaç Taşkıran Kaleci Antrenörü Ahmet Çeliker NORTHERNLAND KIBRIS KUPASI FİNALİST Cihangir Teknik Direktör Toygar Davulcu Yardımcı Antrenör Hüseyin Kızmazoğlu Yardımcı Antrenör Oğuz Karayel Kaleci Antrenör Özalp Sarıcaoğlu AKSA 1. LİG Şampiyon Miracle Karşıyaka Antrenör Hamis Çakır Yardımcı Antrenör Esin Sonay Yardımcı Antrenör Necat Kurtarıcıoğulları Kaleci Antrenörü Hüseyin Şerifali 2.Yeniboğaziçi Teknik Direktör Kılıçali Kahraman Kaleci Antrenörü Ersoy Saydağ PLAY-OFF’TAN GELEN Pera Larnaka Gençler Birliği Teknik Direktör Ahmet Ogan Yardımcı Antrenör Reşat Oğuz Kaleci Antrenör Mustafa Özkaraman AKSA A2 SÜPER LİG GENÇLER Şampiyon Mağusa Türk Gücü Teknik Direktör Kamil Arifoğlu Antrenör Kemal Okta 2.Yonpaş Dumlupınar Antrenör Murat Çoban Antrenör Hüseyin Kayalılar 3.Doğan Türk Birliği Antrenör Reşat Aysu Antrenör Burcan Cantaş AKSA A2 1.LİG GENÇLER Şampiyon Yeniboğaziçi Antrenör Halil Erdoğuş Kaleci Antrenörü Ersoy Saydağ 2.Pera Larnaka Gençler Birliği Antrenör Doğuş Civisilli 3.Düzkaya Antrenör Hüseyin Yaralıoğlu Antrenör Necati Çoban AHMED SAMİ TOPCAN KUPASI Şampiyon Yeniboğaziçi Antrenör Halil Erdoğuş Kaleci Antrenörü Ersoy Saydağ AHMED SAMİ TOPCAN KUPASI FİNALİST Mağusa Türk Gücü Teknik Direktör Kamil Arifoğlu Antrenör Kemal Okta ASBUZU U16 LİGİ Şampiyon Yenicami Antrenör Sezer Yücel Antrenör Erkut Mantar Antrenör Ümit Bomboz ASBUZU U16 LİGİ FİNALİST Gönyeli Antrenör Hasan Özkan Antrenör Hakan Özkan İKTİSATBANK BÖLGELER TERFİ MÜSABAKALARI (BTM) 1.LİG KIRMIZI GRUP Şampiyon Dem’sCons. Çanakkale Antrenör Talat Şentürk BEYAZ GRUP Şampiyon Ozanköy Antrenör Oğuz Aygın Yardımcı Antrenör Erden Özerden PLAY-OFF ŞAMPİYONU Geçitkale Teknik Direktör Hüseyin Cantürk Yardımcı Antrenör Eser Özdınak KADINLAR SÜPER KUPA Şampiyon ChinaBazaar Gençlik Gücü Antrenör Mine Dayı KADINLAR SÜPER KUPA FİNALİST Dem’sCons. Mağusa Spor Akademisi Antrenör Şerif OganKarabıyıklı ZEHİE HELİN REESSUR KIBRIS KUPASI Şampiyon ChinaBazaar Gençlik Gücü Antrenör Mine Dayı ZEHİE HELİN REESSUR KIBRIS KUPASI FİNALİST Dem’sCons. Mağusa Spor Akademisi Antrenör Şerif OganKarabıyıklı TURKCELL KADIN FUTBOL SÜPER LİG PLAY OFF FİNALİST Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı Teknik Direktör Serhat Deniz Teknik Direktörler, Antrenörler ve Kaleci Antrenörü Toplam 50 Teknik Adam Ödül Alacak.

Dernek başkanı Hasan Topaloğlu ve yönetim kurulu üyelerin tarafından tüm liglerde 2022-2023 futbol sezonu sonunda başarılı olan teknik adamlar ve antrenörleri değerlendirmeye alınarak kriterlere uygun olanlar belirlenirken, başarılı antrenörlere özel gece düzenleniyor. 14 Haziran Çarşamba akşamı Dernek lokalinde saat 20:00 de gerçekleştirilecek olan yıl sonu başarılı antrenörler ödül törenine Devlet ve Hükümet yetkilileri, Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyük Elçiliği yetkilileri, Polis Genel Müdürü Kasım Kuni, Belediye başkanları, “Futbol Ailesi” içerisinde yer alan Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu yetkilileri, Dernek yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) başkanı İsmail Dilber, Futbol Kulüpler Birliği yetkilileri, Kıbrıs Türk Futbol Hakem ve Gözlemciler Derneği yetkilileri, Futbolcular Derneği yetkilileri, Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği yetkilileri ile spor şefleri katılacak. 2022-2023 Futbol sezonunda tüm liglerimizde başarılı olan teknik direktörler ve antrenörlerimiz liglere göre şöyle belirlendi.
2022-2023 Futbol sezonunda tüm liglerimizde başarılı olan ve ödül alan teknik direktörler ve antrenörlerimiz şöyle.

 

OSMAN UÇANER SÜPER KUPA 
Şampiyon Mağusa Türk Gücü
Teknik Direktör Ali Oraloğlu  
Yardımcı Antrenör Serkan Ekşici
Kaleci Antrenörü MemişNay

OSMAN UÇANER SÜPER KUPA FİNALİST
Doğan Türk Birliği   
Teknik Direktör Turan Altay
Yardımcı Antrenör Erdinç Börekçi 
Yardımcı Antrenör Gökhan Güvensoy   
Kaleci Antrenör İbrahim Reis     

AKSA SÜPER LİG
Şampiyon Mağusa Türk Gücü  
Teknik Direktör Ali Oraloğlu  
Yardımcı Antrenör Serkan Ekşici
Kaleci Antrenörü MemişNay

2.Cihangir 
Teknik Direktör Toygar Davulcu  
Yardımcı Antrenör Hüseyin Kızmazoğlu
Yardımcı Antrenör Oğuz Karayel   
Kaleci Antrenörü Özalp Sarıcaoğlu

3.Mesarya   
Antrenör Nazım Aktunç
Yardımcı Antrenör Mehmet Karagil
Yardımcı Antrenör Ahmet Ercen
Kaleci Antrenörü İlhan Arcın


NORTHERNLAND KIBRIS KUPASI   
Şampiyon Türk Ocağı
Teknik Direktör Şenol Canbulat
Antrenör Ertaç Taşkıran 
Kaleci Antrenörü Ahmet Çeliker

NORTHERNLAND KIBRIS KUPASI FİNALİST
Cihangir
Teknik Direktör Toygar Davulcu
Yardımcı Antrenör Hüseyin Kızmazoğlu
Yardımcı Antrenör Oğuz Karayel
Kaleci Antrenör Özalp Sarıcaoğlu

AKSA 1. LİG   
Şampiyon Miracle Karşıyaka 
Antrenör Hamis Çakır      
Yardımcı Antrenör Esin Sonay
Yardımcı Antrenör Necat Kurtarıcıoğulları
Kaleci Antrenörü Hüseyin Şerifali

2.Yeniboğaziçi
Teknik Direktör Kılıçali Kahraman
Kaleci Antrenörü Ersoy Saydağ

PLAY-OFF’TAN GELEN 
Pera Larnaka Gençler Birliği 
Teknik Direktör Ahmet Ogan
Yardımcı Antrenör Reşat Oğuz
Kaleci Antrenör Mustafa Özkaraman

AKSA A2 SÜPER LİG GENÇLER  
Şampiyon Mağusa Türk Gücü    
Teknik Direktör Kamil Arifoğlu
Antrenör Kemal Okta 

2.Yonpaş Dumlupınar
Antrenör Murat Çoban
Antrenör Hüseyin Kayalılar

3.Doğan Türk Birliği
Antrenör Reşat Aysu
Antrenör Burcan Cantaş

AKSA A2 1.LİG GENÇLER 
Şampiyon Yeniboğaziçi
Antrenör Halil Erdoğuş
Kaleci Antrenörü Ersoy Saydağ

2.Pera Larnaka Gençler Birliği 
Antrenör Doğuş Civisilli
3.Düzkaya    
Antrenör Hüseyin Yaralıoğlu
Antrenör Necati Çoban 

AHMED SAMİ TOPCAN KUPASI 
Şampiyon Yeniboğaziçi
Antrenör Halil Erdoğuş
Kaleci Antrenörü Ersoy Saydağ

AHMED SAMİ TOPCAN KUPASI FİNALİST 
Mağusa Türk Gücü
Teknik Direktör Kamil Arifoğlu
Antrenör Kemal Okta 

ASBUZU U16 LİGİ 
Şampiyon Yenicami
Antrenör Sezer Yücel
Antrenör Erkut Mantar
Antrenör Ümit Bomboz

ASBUZU U16 LİGİ FİNALİST
Gönyeli
Antrenör Hasan Özkan
Antrenör Hakan Özkan

İKTİSATBANK BÖLGELER TERFİ MÜSABAKALARI (BTM) 1.LİG 
KIRMIZI GRUP

Şampiyon Dem’sCons. Çanakkale   
Antrenör Talat Şentürk  

BEYAZ GRUP
Şampiyon Ozanköy
Antrenör Oğuz Aygın
Yardımcı Antrenör Erden Özerden 

PLAY-OFF ŞAMPİYONU
Geçitkale
Teknik Direktör Hüseyin Cantürk
Yardımcı Antrenör Eser Özdınak

KADINLAR SÜPER KUPA
Şampiyon ChinaBazaar Gençlik Gücü
Antrenör Mine Dayı

KADINLAR SÜPER KUPA FİNALİST
Dem’sCons. Mağusa Spor Akademisi
Antrenör Şerif OganKarabıyıklı

ZEHİE HELİN REESSUR KIBRIS KUPASI

Şampiyon ChinaBazaar Gençlik Gücü
Antrenör Mine Dayı

ZEHİE HELİN REESSUR KIBRIS KUPASI FİNALİST
Dem’sCons. Mağusa Spor Akademisi
Antrenör Şerif OganKarabıyıklı

TURKCELL KADIN FUTBOL SÜPER LİG PLAY OFF FİNALİST 
Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı
Teknik Direktör Serhat Deniz 

Teknik Direktörler, Antrenörler ve Kaleci Antrenörü Toplam 50 Teknik Adam Ödül Alacak.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve zirvekibris.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.