Atakom
Serena
girne belediyse
MERIT
Mustafa Özsoy
Köşe Yazarı
Mustafa Özsoy
 

GURUR GECEMİZ VE SPORUN GERÇEK ANLAMDA DESTEKLENMESİ…

Gençlerimiz imkan olduğunda neler yapabileceğini hepimize gösteriyor. Birçok başarılı gence ödüllerini verirken, ödül veremediğimiz bir o kadar daha başarılı sporcumuz vardı.  Sporcularımızın başarılarını kutlarken en önemli konu ise gençlerimizin maddi-manevi desteklenmesiydi.  Geceye katılan hem muhalefet hem de hükümet yetkilileri de sponsorluk konusunda adım atılması gerektiğini, gençlerin çok daha fazla desteklenmesi gerektiğini söyledi.  Umarız ki düzenlediğimiz gece vesile olur ve bundan sonra başarılı sporcu gençlerimiz sponsorluklar ve devlet imkanlarıyla desteklenme fırsatı yakalar.  Tekrardan herkese sonsuz teşekkürler.  En özel teşekkürü ise TEMEDYA ekibine iletmek istiyorum. TEMEDYA Direktörü Özdemir Tokel bu gecenin düzenlenmesinde baş mimarlardan biriydi.  Çok büyük bir teşekkür de bu gecenin düzenlenmesinin kıvılcımını çok önceleri atan ATAKOM LTD’ye…  Zirve Kıbrıs – Saka Su işbirliğinde her ay başarılı olan teknik direktör, futbolcu ve hakemlere verdiğimiz ödüllerle bu gecenin temelleri atılmıştı. Umarız bu gece ödül alan sporcularımızın ve daha nicelerinin motivasyonu daha da yükselir, nice başarıları hep birlikte yine kutlarız. Unutulmaz şampiyonlar olarak gecemizde de andığımız ve hiçbir zaman unutmayacağımız Şampiyon Meleklerimizin ve Birkan Uzun’un anısı önünde bir kez daha eğiliyoruz…
Ekleme Tarihi: 15 Eylül 2023 - Cuma

GURUR GECEMİZ VE SPORUN GERÇEK ANLAMDA DESTEKLENMESİ…

Gençlerimiz imkan olduğunda neler yapabileceğini hepimize gösteriyor. Birçok başarılı gence ödüllerini verirken, ödül veremediğimiz bir o kadar daha başarılı sporcumuz vardı. 
Sporcularımızın başarılarını kutlarken en önemli konu ise gençlerimizin maddi-manevi desteklenmesiydi. 
Geceye katılan hem muhalefet hem de hükümet yetkilileri de sponsorluk konusunda adım atılması gerektiğini, gençlerin çok daha fazla desteklenmesi gerektiğini söyledi. 
Umarız ki düzenlediğimiz gece vesile olur ve bundan sonra başarılı sporcu gençlerimiz sponsorluklar ve devlet imkanlarıyla desteklenme fırsatı yakalar. 
Tekrardan herkese sonsuz teşekkürler. 
En özel teşekkürü ise TEMEDYA ekibine iletmek istiyorum. TEMEDYA Direktörü Özdemir Tokel bu gecenin düzenlenmesinde baş mimarlardan biriydi. 
Çok büyük bir teşekkür de bu gecenin düzenlenmesinin kıvılcımını çok önceleri atan ATAKOM LTD’ye… 

Zirve Kıbrıs – Saka Su işbirliğinde her ay başarılı olan teknik direktör, futbolcu ve hakemlere verdiğimiz ödüllerle bu gecenin temelleri atılmıştı.

Umarız bu gece ödül alan sporcularımızın ve daha nicelerinin motivasyonu daha da yükselir, nice başarıları hep birlikte yine kutlarız.
Unutulmaz şampiyonlar olarak gecemizde de andığımız ve hiçbir zaman unutmayacağımız Şampiyon Meleklerimizin ve Birkan Uzun’un anısı önünde bir kez daha eğiliyoruz…

Yazıya ifade bırak !
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve zirvekibris.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.